Kali, Pezet i Sokół wspólnie przywołują klimat "Wu-Tang"!

Wymarzony singiel miłośników Wu-Tang Clanu - Kali łączy wschodnie inspiracje z brudnym brzmieniem przywołującym na myśl stary Nowy Jork i wspólnie z Pezetem i Sokołem zanurza się w klimat, którym 9tka ze Staten Island zszokowała świat w 1993 roku. Kevin sam w 36 komnatach.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Kali - WUTANG feat Pezet/Sokół cuty Dj Flip

bez przesady...
Jeżeli oni tym kawałkiem przwywołują klimat Wu-Tang Clanu to ja jestem papież Franciszek. Bez jaj. Kali jak zwykle nijak, on zwyczajnie nie potrafi rapować, klasyczny wack mc, Sokół słabo, bez wyrazu, jedynie props dla Pezeta za wers o kopie w dzban.
15:17 7
Podkład jak Wu tang to tak
Kam
Dobry kawałek.
jakie wu
co to ma wspolnego z wu ???
Blah
To cyrkowcy, nie ma co komentowac.
Hurhil
Nie wytrzymałem minuty
Raps one
Sokół wes ty się już jbnij w ten głupi lep nagrywasz gnioty z jakimiś hupsterami żeby zarobić pare groszy i się utrzymać w branży żeby każdy nawet jakaś pała nie związana z środowiskiem mogła czerpać z twojej twórczości nagle teraz odpalacie się z wu tangiem co zmiana Kur.. polityki i horyzontów .choragiewa nie słucham już ciebie dobry byłeś ale stałeś się komercyjnym wymiotne.jendkera jechaliście kiedyś a sam teraz to robisz widocznie jedker był wizjonerem .
Raps one
Polski rap zdechł dosłownie sokół nagrwl by nawet z Ewelina flinta albo z tym jak on tam miał Szymon wydra czy szpak .daj spokój zarabiaj se siano ale nie nazywaj tego tapem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>