Tekashi zeznaje na niekorzyść Jima Jonesa i Cardi B

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-20 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Podczas trzeciego dnia procesu, Tekashi wsypał członka The Diplomats i laureatkę nagrody Grammy. Oboje według zeznającego należą lub należeli do gangu Nine Trey Gangsta Bloods. Po kilku godzinach sytuacja Cardi B nieco się wyklarowała, w przeciwieństwie do Jima Jonesa.

Nowojorska raperka już wcześniej przyznawała się do swojej przynależności do Bloodsów, w wywiadzie dla GQ wyznała, że przyłączyła się do setu Brimsów jak miała 16 lat. Natomiast podczas procesu Tekashi według pierwszych przecieków miał zeznać, że artystka należy do wspomnianego Nine Trey Gangsta Bloods. Po kilku godzinach okazało się, że raper potwierdził tylko koneksję i znajomości Cardi z członkami gangów. Ponadto raperka na swoim Twiterze poinformowała, że nigdy nie miała nic wspólnego z setem 9 Trey.

Inaczej sprawa ma się w przypadku członka zespołu Dipset. Podczas procesu zostało puszczone nagranie rozmowy jego i szefa gangu Nine Tray, Mel Murdy. 6ix9ine potwierdził, że głos należy do Jima Jonesa, i że ten dalej należy do gangu.

Wcześniej Tekashi zeznał m.in., że Trippie Redd jest członkiem setu Brimsów oraz wsypał paru wspólników z najbliższego otoczenia.

Pytanie, kto następny znajdzie sie na świeczniku ze względu na zeznania kontrowersyjnego rapera.

Krystan
To coś z Harrego Potter?
GrynA
Pierwszy raz przeczytałem coś, z czego nie zrozumiałem nic.
FRU
haha w punkt.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>