Raperzy komentują sprawę Bonusa RPK

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-22 19:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 9)

Wynik apelacji w sprawie Bonusa RPK i wyrok wynikający z zeznań małego świadka koronnego jest aktualnie bardzo gorącym tematem. Zebraliśmy dla was opinie raperów na temat jego wyroku.

Bardzo mocnymi słowami sytuację skomentował Jongmen :

Siemanko dzisiaj miałem okazję towarzyszyć Bonusowi podczas rozprawy sądowej, wyrok został podtrzymany apelacja została odrzucona to oczywiście pokazuje patologię polskiego wymiaru sprawiedliwości i to, że ludzie, którzy oskarżeni są z pomówienia nie mają szans tak naprawdę na obronę. Gdyby świadek miałby zeznawać na korzyść poszkodowanego zostanie zdyskredytowany tak samo, jak sam oskarżony. Jestem zażenowany, jestem zdruzgotany dla mnie to jest jedna wielka farsa. Sześćdziesiątki są traktowane jak dzieci sądu i prokuratury które muszą być za wszelkie za wszelką cenę bronione przed jakąkolwiek krzywdą, czyli Oczywiście przed obnażeniem tego, że mówią nieprawdę i pomawiają wiele osób i je po prostu krzywdzą murem za bonusem udostępniajcie to i nagłaśniajcie cię pozdrawiam.

Resztę wypowiedzi możecie sprawdzić w galerii pod postem. Ponadto zapraszamy do sprawdzenia opinii Peji oraz Sokoła

Galeria

Zakatarzony Białas
Do więzienia powinien trafić ale Mateusz Natali za promowanie stękających wacków
Real HH
Chyba ty złamasie stękający wacku za sam ryj i fryzurkę ale pedał promować możesz natomiast swoich dupowłazów ty śmieciu ciekaw jestem czy w cztery oczy byś to powiedział jemu wacku zjebany bo mi to byś nie powiedział bo byś dostał w ryj i byś się skulił do mamy lub tatusia dzieciaku mały jeszcze w szkole nie jesteś.
innymatei
seba wściekły, w hói agresywny
Zakatarzony Białas
Real HH, sram do ryja twojej matce a kurwa mówi że smaczne :D
ODB RIP
Bonus sam wygląda jak skruszony gangster. Wiadomo, ze dużo trudniej jest zarobic pierwsze pieniądze, niż je pomnożyc. Teraz za to co robił w młodości przyszło zapłacic. Razem ponad kilo. Chociaż sprawiedliwości i tak nie ma.
Real HH
Z tego miejsca bardzo przepraszam użytkownika innymatei jeżeli w jakikolwiek sposób został przeze mnie urażony. Z głębokim żalem zaświadczam, iż nie było to moją intencją, a ów użytkownik cechuje się wspaniałą wiedzą i świadomością słuchacza muzyki. Pozdrawiam!
innymatei
Tak właśnie kończą internetowe cwaniaczki, które szczekają tylko przy klawiaturze, a jak przychodzi do akcji live to kulą ogon. Kolejny wyjaśniony. JEBAĆ!
Real HH 90
Internetowy cwaniaczek to ty jesteś i szczekasz jak mały kundelek przy klawiaturze ja nawet w Realu ci to powiem i nie kulę ogona bo się ciebie nie boję jesteś zwykłą cipką sprzed kompa w domu Jebać ciebie cipko.
Real HH
Naprawdę przysięgam, iż to nie moja wypowiedź. Ja bardzo szanuję użytkownika innymatei i nieśmiałbym użyć takich zwrotów. Chciałbym zgłosić naruszeni, iż ktoś pode mnie się podszywa, a co za tym idzie naraża moje bezpieczeństwo. PRZEPRASZAM!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>