Zaskakująca lista gości na nowej płycie Tedego!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-04 11:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 10)

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery najnowszego krążka Tedego i im bliżej 9 maja, tym raper coraz mocniej podgrzewa atmosferę. Do tej pory niewiadomą była tracklista albumu, jednak i w tej kwestii Pan Graniecki rozwiał wątpliwości i... mocno zaskoczył niektórymi ksywkami!

No bo chyba nikt nie spodziewał się tego, że na „Karmagedonie” pojawi się chociażby ZBUKU, Fokus czy Gedz, prawda? Tede postawił m.in. na gości, z którymi miał już okazję zrobić jakiś czas temu wspólny numer - chociażby taki Te-Tris dograł się chociażby do „Vanillahajs”, Włodi był na „FuckTede”, a z Dwoma Sławami miał już numer na płycie chłopaków. Ci bardziej czujni fani mogli domyślać się, że usłyszymy też wspólne numery z Otsochodzi, u którego Tede wystąpił gościnnie w klipie „Worldwide”, czy Tymek, który wypuszczał sygnały na swoich mediach społecznościowych.

Kto jeszcze? Ano będą też Wac Toja, JNR, Abel, Mosad, Teabe, Abel czy zapowiedziany już wcześniej Książę Kapota. Szczegółową listę możecie sprawdzić jednak sami poniżej. Zaskoczeni?

Tagi: 

raffff
A Abel bedzie ?
rifff
A co z Ablem? Bedzie?
Tede król najlepszy
Jaca kolejny raz potwierdza, że jest geniuszem i najlepszym raperem ;)
Anonim
Ciekawe kurwa czym, tą bandę wacków to na płycie mógłby mieć każdy wystarczy im rzucić jakiś drobny hajs za feat. Nawet jakiś jebany cypis by im zapłacił trochę więcej i wszyscy by się dograli.
A.
Czy będzie Abel?
ktoś
A Abel? Będzie?
Wyjątkowy
Przecież tam kurwa pisze że, Abel będzię. Czytanie to dziś chyba umiejętność dla wybranych.
Impotentgedon
Chyba kurwa by pisało jakby miał być abel. A z pede beka, miał na tym chuyowym albumie ,,scene'' rozliczać bo eminem tak niedawno zrobił a co do czego zaprosił jej połowe na płyte. Jak narazie to pocisnął, zresztą strasznie boleśnie, wene, linkiewicz, wojewódzkiego i jakiegoś debila z łodzi, rzeczywiście karmagedon po chuyu. Reszta jak reszta ale włodi to by się wstydził, pozuje na klasyka a z takimi przygłupami nagrywa.
PejasluxD
Motyw przewodni, jebac łaków i Zbuku na ft. XD
czemu
Czemu Abel spamuje w komentarzach pytaniem "czy jest Abel" ? Czy Tedas mu znowu obiecal miejsce na plycie i wyruchal ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>