Drake i Future szykują sequele "WATTBA" i "HNDRXX"?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-19 15:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 3)

2015 rok był naprawdę potężnym okresem dla karier Drake'a i Future'a. Panowie wypuścili wówczas, kolejno - "If You're Reading This It's Too Late" oraz "DS2", dzięki którym rządzili na listach przebojów i Billboardzie. Zwieńczeniem tych sukcesów był wspólny materiał "What A Time To Be Alive", który - a jakże - również okazał się sporym sukcesem.

Okazuje się, że istnieje szansa, że już niebawem możemy otrzymać kontynuację tego projektu. Według OnSmash, raperzy w tajemnicy zamknęli się jakiś czas temu w studio i sfinalizowali nowy materiał, którego premiera zależeć ma już wyłącznie od decyzji Drake'a. Raper przygotowuje bowiem kolejny solowy materiał i nie jest jeszcze pewien do tego, w jakich terminach projekty miałyby ujrzeć światło dzienne.

Kolejną interesującą informacją jest to, że Future ma już gotowy sequel albumu "HNDRXX", którego premiera miała odbyć się bez żadnej konkretnej zapowiedzi. Co ciekawe, materiał miał rzekomo pojawić się już na przełomie lutego i marca, jednak Future ostatecznie zmienił zdanie co do premiery, ze względu na to, że swój pierwszy album promował Gunna i starszy kolega nie chciał, by słuchacze zbyt szybko zapomnieli o "Drip Or Drawn 2".

Czy Drake i Future planują "przejąć" 2019 rok? Wszystko zapewne wyjaśni się najpóźniej w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

 

To ja pisze
Kogo obchodzą te popowe wacki
AK47
Np. Mnie i kilka milionów innych osób...
Anonim
Kilka milionów ale cie poniosło synu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>