Raperzy, których dosięgnęła deportacja z USA

dodano: 2019-02-06 11:00 przez: Adrian Felis (komentarze: 2)

Ostatnie wydarzenia związane z 21 Savage'em to nie pierwszy przypadek, w którym postać ze świata hip-hopu zmaga się z twardym prawem migracyjnym Stanów Zjednoczonych. Wbrew pozorom, lista raperów o niejasnym statusie obywatelstwa jest naprawdę długa, a statystyki jednoznaczne — uzyskanie prawa do życia w USA nie jest łatwe, nawet kiedy ma się pieniądze i sławę. Którzy raperzy doświadczyli podobnych problemów w przeszłości?

MF Doom

Fakt, że Daniel Dumile, aka MF Doom, urodził się w Londynie nie jest dziś żadną tajemnicą. Niewiele osób jednak wie, że legenda hip-hopu, mimo dorastania i życia w USA, obecnie nie ma obywatelstwa tego kraju i nie może w nim zamieszkać. Niejasna sytuacja trwa od 2010 r., kiedy MF Doom wracając z trasy koncertowej, nie został wpuszczony na jego teren. Raper obecnie mieszka w swoim rodzinnym mieście i wydaje się nie przejmować brakiem możliwości powrotu do krainy amerykańskiego snu.

***** DALEJ

MF Doom - Doomsday

reklama
mtz
Jak już robicie zjebany pokaz slajdów rodem z pudelka, to, bardzo proszę, postarajcie się aby komentarze były do całego 'artykułu', a nie do pojedynczego slajdu...
Qc
Podpisuje się do kom wyżej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>