Gruby Mielzky "To jest_" (prod./gramofony The Returners) - teledysk

Gruby Mielzky prezentuje drugi singiel ze swojego nadchodzącego krążka, zatytułowanego "Komik z depresją". "To jest_" to utwór wyprodukowany przez Returnersów, za klip odpowiadają SMOŁA STUDIO i Szerszeń. Teledysk w rozwinięciu.

"Czerń i biel. Ogień i woda. Dobro i zło. Miłość i nienawiść. Smutek i radość. Skrajności, na których opiera się wszystko. Skrajności, które nie mogą bez siebie istnieć. Komik z depresją. Ja. Czy to sukces, że po tym wszystkim co przeszedłem stać mnie jeszcze na uśmiech? Czy może to porażka, że nie potrafię się cieszyć wszystkim co mam, a tak bardzo tkwię w przeszłości? Któż to wie…" - opowiada o krążku Mielzky. -"Nie szło mi ostatnio pisanie, taki chyba urok tego zawodu, gdy czegoś od siebie wymagasz. Zrobiłem ten album z moimi przyjaciółmi, niektórzy znają ich jako Returnersi, spędziliśmy razem zajebisty czas podczas tworzenia tego albumu. Gruby Mielzky. Komik z depresją."

Zamów preorder albumu "Komik z depresją" na http://www.komikzdepresja.pl

Tylko w wersji preorderowej album wzbogacony jest o dodatkową EP'kę, która zawiera wcześniejsze utwory poprzedzające album, a także jeden niepublikowany wcześniej kawałek. Ilość limitowana.

Sprawdź najnowsze i nadchodzące premiery

Sprawdź najnowsze teledyski

Mielon props
Mielzky propsy. Jeden z niewielu krajowych raperów, których da się słuchać i nie ma tam sztuczności.
o ja cie...
Mam poprzednie płyty Mielona i uważam go za bardzo dobrego rapera ale to, co robi obecnie jest już nudne. Ciągle to samo, ciągle na tych samych bitach. Przejadło mi się. Nowego albumu już nie kupię.
Filozof
Ze wszystkim tak jest, ja też w chuj jaralem się pierwszymi pro8l3mami, teraz nawet nie ściągam tego mixtapeu, bo kawałki na yt średnio mi podeszły. Mielon mnie wkurwia jak bonson bo jego kawałki to głównie kawałki o rapie. Chuj mnie to obchodzi, co oni te kawałki nagrywaja dla raperów ? Kilka fajnych wersow, a reszta zapchaj dziury o rapie, chcialbym żeby raperzy znowu zaczęło nagrywać o życiu, ale nie tym w studio tylko poza nim.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>