Nas zakłada Mass Appeal Records, zapowiada "The Lost Tapes 2" i pośmiertny album Pimpa C!

"The Lost Tapes". Któż nie zna tego albumu Nasa? Wydana w 2002 roku kompilacja odrzutów z sesji nagraniowych do "I Am..." i "Nastradamusa" - przez wielu uważana jest za materiał znacznie spójniejszy i o głowę przewyższający obydwa te albumy. Sequel "The Lost Tapes", mający zawierać remiksy, nieopublikowane kawałki i freestyle, zapowiadany był przez Nasira od dawna - jednak do tej pory nie udało się go wydać, z powodu licznych obsuw i - jak twierdził Nas - co najmniej lekceważącego traktowania projektu przez bossów Def Jam...

Wszystko wskazuje jednak na to, że mityczne już niemal "Zagubione Taśmy 2" ujrzą światło dzienne. W tym roku kończy się bowiem kontrakt Nasa z wytwórnią Def Jam, z którą raper był związany od 2006 roku. Nas oznajmił, że po wygaśnięciu umowy z Def Jam przejdzie do nowopowstałego niezależnego labelu Mass Appeal Records, który współtworzy wraz z Peterem Bittenbenderem (który z kolei wraz z Jasonem Goldwatchem zarządza cenioną wytwórnią Decon Records, gdzie nagrywali m.in. Dilated Peoples, Hieroglyphics i Jurassic 5). Pierwszymi artystami, którzy dołączyli do Mass Appeal, są uznani na scenie niezależnej gracze - Fashawn, Boldy James (tutaj recenzja jego debiutanckiego albumu, wyprodukowanego przez Alchemista) i Bishop Nehru. Dwaj ostatni byli w tym roku wstępnie nominowani do 50-tki, z której XXL wybrał swoich Freshmenów.

Nas ujawnił też plany wydawnicze nowej wytwórni - pierwszym przygotowanym projektem jest kompilacja z kawałkami m.in. Mac Millera, Pushy T, A$AP Mob, Future'a i samego Nasa - Nasir zdradził, że chce nagrać cover klasycznego gangstarrowego sztosu, od którego label wziął swoją nazwę. Kolejnym wydawnictwem Mass Appeal będzie natomiast właśnie wspomniane "The Lost Tapes 2", przygotowywany jest także nowy pośmiertny album Pimpa C, z produkcjami od DJ'a Mustarda, Juicy J'a i Mike'a Will Made It.

Nas - Purple

Tagi: 

reklama
ZZZ

Zapowiada się, że ten pośmiertny album Pimpa będzie niewypałem. Krit & Cory Mo powinni odpowiadać za całość lub chociaż za większość produkcji.

Gnur
Pimp C król

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>