Fashawn "Nie cierpię jak ludzie starają się szufladkować cokolwiek" - videowywiad (Hip Hop Kemp 2013)

Pierwszy wspólny występ kalifornijskiego duetu Murs & Fashawn na scenie w Hradec Kralove pokrył się niestety ze słynną bitwą o Kemping, przez co wielu polskich uczestników festiwalu przegapiło drugi obok Kendricka westcoastowy akcent Kempu. Ja jednak postawiłem na kipiącego energią weterana Mursa i młodego, mającego na koncie już świetny album z Exile "Boy Meets World" Fashawna, i zdecydowanie było co oglądać.

Fashawna złapaliśmy tuż po koncercie i opowiedział nam m.in. o tym, jak prawie nie pobił się z Mursem, gdy pierwszy raz doszło do ich spotkania, jaka jest geneza powstania albumu "This Generation" i jak wyglądały prace nad nim, o dorastaniu w Kalifornii jako dzieciak zajarany Eastcoastem, inspiracji "Kevinem Samym W Nowym Jorku", wpływie wyboru do XXL Freshmen w 2010 na jego dalszą karierę czy o tym, jak omal nie stracił życia w Zurychu w Szwajcarii... Fash zdradził nam również, jak idą prace nad nowym albumem z Exile i czym będzie się on różnił od "Boy Meets World".

Rozmowa, tłumaczenie: Marcin Natali

Zdjęcia: Jacek Kowalczyk

Montaż: Bartek Kowalski

Fashawn - wywiad / interview (Hip Hop Kemp 2013, Popkiller.pl)

Tagi: 

spk
Fashawn zawsze na propsie ! kawalek LOVE rozpierdala Pozzdrro dla Kumatych
kuba95
specjalnie mu dojebali ciemne tło :D
Zzajawkowicz
Więcej takich.
330
kolejny "normalny", nie przewożony raper, który po koncercie na Kempie został na tymże festiwalu i na drugi dzień jako zajarany fan, nie gwiazda ze sceny, stał w plecaku, z piwem w ręku pod sceną na koncercie Oddiseego i się bawił. szacunek.
freshkilla
dobry wywiad
SłyszyszKroki
Pierwszy wspólny występ kalifornijskiego duetu Murs & Fashawn na scenie w Hradec Kralove pokrył się niestety ze słynną bitwą o Kemping, przez co wielu polskich uczestników festiwalu przegapiło drugi obok Kendricka westcoastowy akcent Kempu --odpuścić sobie taki koncert na rzecz kalecznej bitwy PRZECIEŻ TO SAMOOKALECZENIE !
Wojciech
@330 Jakby miał koncert następnego dnia to już by nie był "normalny"?
Igor
Liczę na to ze zrobiłeś wywiad z Hezekiah. Myślę ze także ma coś ciekawego do powiedzenia.
Marcin Natali

Owszem, zrobiłem i wyszedł naprawdę fajnie, tylko muszę przetłumaczyć:)

330
@Wojciech - a co to ma do rzeczy, "normalny", że wyszedł między ludzi, miałby, to by go nie było, nie miał to został, nie siedząc w hotelowym pokoju jak pizda czy bawiąc się na zamkniętej imprezie dla VIP-ów, tylko wyszedł do ludzi, sympatyczny gość; czytaj ze zrozumieniem, a nie łap za słówka bo to słabe, dojebać się do kogoś, żeby tylko się dojebać, pozdro
Capri Anderson
,,This Generation'' i inne brzmieniowe rarytasy w korzystnych cenach na www.groovehouse.pl ! Wbijać!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>