Virus Syndicate

Virus Syndicate

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-17 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Virus Syndicate nie zwalnia tempa. Po niedawnej premierze albumu "Symptomatic" światło dziennej ujrzał klip do utworu "Rainy Season", z polskim akcentem w postaci gościnnych zwrotek Piha oraz Bonsona. Utwór wyprodukowany został przez JSD, a klip autorstwa KC Locke powstał przy okazji wizyty polskich raperów w Manchesterze. To nie pierwszy raz, gdy angielski duet współpracuje z Polakami - przypomnijmy, że kilka lat temu mogliśmy usłyszeć artystów we wspólnym numerze z krakowską Firmą.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-10 18:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Virus Syndicate kończy 2015 rok z hukiem, prezentując swój najnowszy, kontrowersyjny teledysk, będący luźnym komentarzem obecnej sytuacji geopolitycznej. Klip został zbanowany w mainstreamowych mediach w Anglii! 

video
dodano: 2015-08-01 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Pochodząca z Manchesteru ekipa Virus Syndicate, mająca na koncie projekt "Battle Royal EP", nagrany wspólnie z holenderskim triem Dope D.O.D., właśnie wypuściła klip do numeru "Rag$". Surowy, osadzony w stylistyce grime instrumental stanowi dobre tło dla gorzkich wersów opisujących realia współczesnego przemysłu muzycznego. Teledysk zabiera nas na brudne ulice Manchesteru i przypomina o korzeniach zespołu. "Rag$" zapowiada czwarty studyjny album Virus Syndicate, który ukaże się w lutym 2016 roku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-20 12:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Holenderski skład Dope D.O.D. łączy siły z grime'owym, angielskim Virus Syndicate - wspólna EPka już 4 maja!

'Battle Royal' to konfrontacja i współpraca, projekt studyjny noszący znamiona muzycznej bitwy.  W jednym narożniku: Virus Syndicate. Świeżo po europejskiej trasie, która obejmowała 40 miast i współpracy z DJ-em Muggsem z Cypress Hill, Virus zredefiniował to jak powinna obecnie brzmieć elektroniczna scena. W drugim narożniku: holenderski zespół Dope D.O.D., który supportował m.in. Wu-Tang, Korn czy Limp Bizkit, zagrał setki wyprzedanych koncertów w całej Europie i który dostał się na początku roku do ścisłej czołówki Oficjalnej Listy Sprzedaży z albumem The Ugly, na którym usłyszeć można było takie tuzy polskiego rapu jak chociażby Miuosh, Małpa czy VNM.