Virus Syndicate X Dope D.O.D. "Battle Royal" - klip i wspólna płyta

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-20 12:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Holenderski skład Dope D.O.D. łączy siły z grime'owym, angielskim Virus Syndicate - wspólna EPka już 4 maja!

'Battle Royal' to konfrontacja i współpraca, projekt studyjny noszący znamiona muzycznej bitwy.  W jednym narożniku: Virus Syndicate. Świeżo po europejskiej trasie, która obejmowała 40 miast i współpracy z DJ-em Muggsem z Cypress Hill, Virus zredefiniował to jak powinna obecnie brzmieć elektroniczna scena. W drugim narożniku: holenderski zespół Dope D.O.D., który supportował m.in. Wu-Tang, Korn czy Limp Bizkit, zagrał setki wyprzedanych koncertów w całej Europie i który dostał się na początku roku do ścisłej czołówki Oficjalnej Listy Sprzedaży z albumem The Ugly, na którym usłyszeć można było takie tuzy polskiego rapu jak chociażby Miuosh, Małpa czy VNM.

“Po wypuszczeniu The Swarm potrzebowaliśmy świeżego wyzwania. Często łączyliśmy siły z różnymi producentami, ale rzadko kiedy z innymi raperami było nam po drodze. Chcieliśmy w końcu się z kimś zetrzeć, ale wybór nie był oczywisty. Doszły nas słuchy o tej szalonej ekipie, która nagrywa najbardziej chory materiał ostatnimi czasy i gdy ich pierwszy raz usłyszeliśmy - wiedzieliśmy, że to godni rywale, z którymi trzeba się zmierzyć. ” – Virus Syndicate

“Nie słyszeliśmy wcześniej o Virus Syndicate… Słuchaliśmy brytyjskiej sceny rapowej, głównie grime'u, ale ekipa z Manchesteru to było dla nas coś nowego. Gdy usłyszeliśmy ich tracki - od razu zajaraliśmy się ich stylem i wiedzieliśmy, że starcie naszych ekip, ich zawadiackiego brzmienia z UK i naszego, mrocznego boom bapu, będzie miało kozacki rezultat.” - Dope D.O.D.

Cztery numery zagłady, krótko i na temat, 'Battle Royal', czyli Virus Syndicate głowę w głowę z Dope D.O.D. - nie będzie brania jeńców.  Dwa kolektywy zetrą się na epce, której premiera już 4 maja: supergrupa, która poprowadzi cię w środek mroku i wypaczonych uczuć, z każdym kolejnym numerem atakując ostrzej twoje zmysły, z szorstkimi wersami, zakręconymi basami i bitami prosto z wagi ciężkiej.

Jednak nasze słowa nic tu nie znaczą - sam musisz tego posłuchać i osądzić czy to największy rapowymi pojedynek w tym roku.

PREORDER: http://hyperurl.co/battleroyal

VIRUS SYNDICATE X DOPE D.O.D. - Battle Royal

VIRUS SYNDICATE X DOPE D.O.D. - Battle Royal

manyflow
Jak ta wersja z polaczkami była tylko u nas. Dobra manipulacja...
hejterrr
"tuzy polskiego rapu jak chociażby Miuosh" no musiałem to wkleić, wiadomo dlaczego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>