Tata Maty

Tata Maty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-26 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Patoreakcja" dalej pozostaje jednym z najgłosniejszych numerów tego roku, a jej najbardziej kontrowersyjnym momentem jest atak Maty na Telewizję Polską i Jacka Kurskiego. W wywiadzie udzielonym dla portalu NaTemat tata Maty skomentował te wersy oraz opowiedział jakie ma podejście do tego numeru.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-13 16:53 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Tata Maty od początku wspiera rapera w jego karierze. Dziś radca prawny, profesor i autor popularnego kanału na Youtube ogłosił, że wyda książkę zatytułowaną "Jak wychować rapera". Ojciec członka SBM zdradził również, czego możemy się po niej spodziewać.

Tagi:
dodano: 2020-06-21 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Hot16 nagrane przez Tatę Maty tj profesora Marcina Matczaka było jednym z tych, które odbiły się największym echem zarówno w środowisku rapowym jak i poza nim. Teraz postanowił on przybliżyć kulisy powstania nagrania, jak i singla Maty "Biblioteka Trap" (czyli jego pierwszego hitu), odniósł się też do zarzutów o polityczność swojej "16tki".

dodano: 2020-05-07 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Niesamowity muzyczno-pokoleniowy ping pong. Mata nominował do Hot16Challenge2 Borixona, ten nominował... ojca Maty, znanego prawnika Marcina Matczaka. Starszy od BRX'a o rok profesor wszedł do studia Nobocoto i zaserwował zwrotkę nawiązującą do sytuacji politycznej, ale też do twórczości syna!