Sean C & LV

Sean C & LV

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-29 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Fabolous, Styles P, Prodigy, Busta Rhymes, Bun B, A$AP Ferg, Pusha T, Dom Kennedy, Asher Roth, Big K.R.I.T., Devin The Dude, Smoke DZA, 100s i wielu, wielu innych na jednej płycie? Czemu nie. Taką właśnie obsadę zobaczyć możemy na trackliście najnowszego projektu duetu producenckiego Sean C & LV. "Loud Dreams Vol.1", którego celem jest zainspirowanie do spełniania marzeń na wszystkich płaszczyznach życia, to bardzo mocna pozycja promowana dotychczas singlami "Live For Today" i "Hand In My Pocket". Widząc taki zasób utalentowanych gości możemy być pewni, że każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie. Przypomnijmy, że Sean C & LV to uznany duet producencki z Nowego Jorku, który stał m.in. za bitami dla takich osób jak Jay Z czy The Roots.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-20 16:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

25 marca w odsłuchy trafi album producencki "Loud Dreams Vol.1" przygotowany przez duet Sean C & LV. Na płycie tej pojawić się ma cała śmietanka raperów zza Oceanu. W trzecim singlu usłyszeć możemy jedne z najgorętszych ksywek z szerokiej obsady gości - A$AP Ferga i Pusha T. "Hand In My Pocket" buja jak powinno i podgrzewa atmosferę przed premierą całości materiału. Oprócz wyżej wymienionych, wśród gości pojawią się tu m.in. Busta Rhymes, Fabolous, Big K.R.I.T., Smoke DZA czy grający wkrótce w Warszawie Dom Kennedy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sean C & LV to uznany duet producencki z Nowego Jorku, który stał m.in. za bitami dla takich osób jak Jay Z czy The Roots. Teraz przygotowują swój autorski mixtape "Loud Dreams vol.1", który ukaże się 25 marca a jego celem jest zainspirowanie do spełniania marzeń na wszystkich płaszczyznach życia. W pierwszym singlu pojawili się Prodigy, Bun B, Remy Banks i CharlieRED, najnowszy krzyżuje za to ze sobą Jadakissa, Fabolousa i Buna!

Lista gości na płycie prezentuje się nie mniej okazale: Black Thought, Pusha T, Big K.R.I.T., Wale, Flatbush Zombies, Smoke DZA, Busta Rhymes, Pharoahe Monch - to tylko niektóre ksywki.