Rób Rzeczy

Rób Rzeczy

video
dodano: 2017-01-02 20:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Choć w ubiegłym roku o ekipie Rób Rzeczy nieco ucichło, na sam koniec 2016 roku Panowie zaskoczyli nas, umieszczając na swoim kanale nowy numer "Always Hi".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-09-10 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Oficjalny odsłuch najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek jest już dostępny! Płytę promowały wcześniej wypuszczone single "Bzdury", "GTA" i "Styl Życia", które ukazały się wraz z klipami.

dodano: 2015-09-09 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

video
dodano: 2015-09-08 14:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Właśnie ukazał się klip do trzeciego singla zatytułowanego "Styl Życia", który promuje najnowszy album Zioła Cokolwiek . Numer został nagrany prawie całą ekipą Rób Rzeczy ("polskie Odd Future bardziej niż polski Wu-Tang"), na mikrofonach oprócz samego Zioła usłyszymy także DudiegoPszema oraz Szpilka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2015-09-04 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-09-03 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zioło jest raperem, którego darzę szczególną sympatią. Typ idzie swoją drogą, nie oglądając się na nic i na nikogo, ogarnia do tego stricte podziemną działalność kolektywu Rób Rzeczy (dla niewtajemniczonych jest to grupa, w której obok Michała są Szpilek, Dudi oraz Pszem), co jakiś czas racząc słuchaczy wrzucanymi luźnymi numerami, czy też ostatnio instrumentalnym projektem "Twin Peaks EP", zbierając przy tym same propsy za niepodrabialną stylistykę - luźną i humorystyczną, ale w żadnym wypadku gburowatą, czy prostacką. Zarówno "LP", jak również "Hip-Hop" szczególnie w okresie wiosenno-wakacyjnym lądowały na muzycznej rotacji dosyć często. A wraz z końcem wakacji otrzymaliśmy trzeci pełnoprawny materiał Zioła - "Cokolwiek". W żadnym wypadku nie są to odrzuty z zapowiadanego kolejnego wydawnictwa pt. "CO". "Cokolwiek" to stary, dobry (wciąż młody) Michał, który wciąż potrafi rzucić nieszablonowym wersem i do tego niemal w całości wyprodukować muzycznie swój krążek.

video
dodano: 2015-09-02 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Jeżeli spędziliście przed komputerem niejedną godzinę z grą GTA (mordując ludzi, siejąc terror na ulicach, czy wyciągając ludzi z samochodów) to nowy numer Zioła z pewnością trafi w Wasze gusta!

dodano: 2015-08-31 19:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)
The Fountain

Choć o Ziole mówi się ostatnio głównie w kontekście jego rapu, nie można zapominać, że najpierw zdobył skromną popularność dzięki produkcji. Wciąż się zresztą nią para z wieloma sukcesami na koncie.

video dnia
dodano: 2015-08-30 17:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci właśnie ukazało się pierwsze wideo promujące najnowszy album Zioła - Cokolwiek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-08-29 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Pomimo licznych trudności przytrafiających się ekipie Rób Rzeczy, właśnie wystartował preorder nadchodzącego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek ! Jakie są przyczyny spóźnienia? Kiedy otrzymacie płytę do rąk własnych i dlaczego lepiej zamówić płytę w zestawie - aby poznać odpowiedzi na te pytania macie dwie opcje:

video
dodano: 2015-07-21 12:15 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Jeśli jeszcze nie macie swojego letniaka tych wakacji, to Zioło, Pszem i Dudi Dawg przychodzą z pomocą! Wczoraj w sieci ukazał się klip od ekipy Rób Rzeczy do nowego numeru zatytułowanego "Nasz Świat"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-16 16:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Każdy z Was na pewno choć raz przeżył imprezę, na ktorą przyszedł zupełnie trzeźwy, podczas gdy reszta uczestników melanżu była już w innym stanie świadomości ;). Dokładnie w taką sytuacje przenosi nas ekipa Rób Rzeczy, w swoim najnowszym kawałku "NIEtrzeźwi nieZNAJOMI"

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-04-20 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rób Rzeczy - Nie, Nie Mam (feat. Pszem, Dudi Dawg & Zioło) (prod. Rowlf The Dawg)

Dzisiaj szczególny dzień dla wszystkich miłośników konopii, o którym chyba nie musimy się rozpisywać. Z tej okazji o godzinie 4:20 p.m. ukazał się kolejny numer od ekipy Rób Rzeczy! Skręcajcie co trzeba i odpalajcie tego nowego jointa!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-04-08 12:43 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Twin Peaks był naprawdę, ale to naprawdę dziwnym serialem. Na początku wydaje Ci się, że jest to historia śledztwa w sprawie morderstwa Laury Palmer, mieszkanki stosunkowo spokojnego, tytułowego miasteczka. Dość szybko okazuje się, że miasteczko koło spokojnego nawet nie leżało, co drugi mieszkaniec ukrywa jakieś tajemnice, a w sprawę mieszają się złe siły. I tak hardkor przeplatany jest sielanką, przyziemne sprawy metafizyką, a sowy nie są tym, czym się wydają.

I TAKA TEŻ JEST TA EPKA. Ciężka elektronika miesza się z analogowymi samplami, luźny klimat z piekłem, a jazz i blues z hip-hopem, glitch-hopem i całą resztą niemożliwych do sklasyfikowania gatunków. Panie i panowie, typy i typiary, Ty i Ty: przed Wami długo zapowiadana Twin Peaks EP autorstwa Zioła. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-30 14:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się kolejny luźny numer Zioła. Tym razem od reprezentanta wrocławia dostajemy numer p.t. "Wróg", którego odsłuch znajdziecie w rozwinięciu. Jest to kolejny track, które co tydzień są udostępniane słuchaczom.

Strony