Raw Poetic

Raw Poetic

kategorie:
dodano: 2023-08-26 13:20 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa płyta Raw Poetica i Damu.

Tracklista:

01. Ease Side
02. Numb
03. Bird's Eye
04. Sometime After Midnight
05. Dank Ish
06. Rehab
07. The Speed of Power
08. Pull Over
09. When the Mind Goes
10. A Way Back In
11. Human Kindness (Acoustic Mix)

kategorie:
dodano: 2020-04-10 11:57 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy solowy album Raw Poetica - członka grupy Panacea, gdzie za produkcję całego krążka odpowiedzialny jest Damu The Fudgemunk.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

video
dodano: 2013-06-07 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Mystical MoonChild by Raw Poetic

Raw Poetic to MC z wieloletnim stażem, którego możecie kojarzyć m.in. z pięciu albumów duetu Panacea (w tym 2 wydanych nakładem Rawkus: "Ink Is My Drink" i "The Scenic Route"), zespołu Restoring Poetry In Music, czy też duetu Damu The Fudgemunk & Raw Poetic, o którym już pisaliśmy na Popkillerze. Pochodzący z Wirginii raper przygotowuje się obecnie do wydania latem tego roku swojego debiutanckiego solowego albumu "Charlie Brown's Parents". "Mystical Moon Child" to pierwszy oficjalny singiel promujący to wydawnictwo, i dalszy krok w stronę ewolucji Raw Poetica jako artysty. Oprócz jak zwykle wyśmienitego, zwinnego flow, gra on tu też bowiem na gitarze i odpowiada za śpiewany refren. Fresh!

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-26 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)
Jeśli kompletnie nie kojarzycie tych dwóch Panów, najwyższa pora się zapoznać. Damu The Fudgemunk to pochodzący z Waszyngtonu, mega utalentowany producent i DJ, znany m.in. ze współpracy z bostońskim raperem Insightem. Natomiast Raw Poetic to MC, wchodzący razem z Damu i K-Murdockiem w skład tria Panacea (mającego na koncie m.in. album w Rawkus "Ink Is My Drink" - jedną z moich ulubionych płyt dekady).

Damu i Raw Poetic przygotowali dla fanów krótką, ale zarazem tak kozacką EPkę, że pominięcie jej na Popkillerze byłoby błędem niewybaczalnym.