Damu The Fudgemunk & Raw Poetic "Kilawatt 1.5 - Hole Up / Streamline" - nowe EP

Jeśli kompletnie nie kojarzycie tych dwóch Panów, najwyższa pora się zapoznać. Damu The Fudgemunk to pochodzący z Waszyngtonu, mega utalentowany producent i DJ, znany m.in. ze współpracy z bostońskim raperem Insightem. Natomiast Raw Poetic to MC, wchodzący razem z Damu i K-Murdockiem w skład tria Panacea (mającego na koncie m.in. album w Rawkus "Ink Is My Drink" - jedną z moich ulubionych płyt dekady).

Damu i Raw Poetic przygotowali dla fanów krótką, ale zarazem tak kozacką EPkę, że pominięcie jej na Popkillerze byłoby błędem niewybaczalnym.

Na "Kilawatt 1.5" znajdziemy dwa pełne kawałki, instrumentale od nich oraz jeden inny bit autorstwa Damu. Co prawda szkoda, że to tylko 2 normalne numery, ale zdecydowanie nadrabiają jakością. Jeśli jaracie się jazzującym hip-hopem, brudnymi bębnami oraz płynącym, lirycznym rapem, to na 95% zajaracie się i tym wydawnictwem. Bez dalszego przedłużania, sprawdzajcie, ja wracam do słuchania "Hole Up" i "Streamline" na repeacie. Tak jest.

Pod spodem jeszcze odsłuch numerów "Propser" i "Day By Day", które znajdują się na wersji fizycznej (CD + winyl "7) "The Kilawatt 1.5", do kupienia TU bądź TU.


malboro
streamline rozpierdala mi czaszke
Kondi
Demu zawsze na propsie ;DD
xxxjoeystarr
Damu pamiętam jeszcze z filmików jak robił remake Classic'a Primo itp. na yt :) Spoko typ na pewno sprawdzę.
BigW
Jaram się!!
Fat Pete
Damu, jeden z najbardziej niedocenianych beatmakerów... Jaram się nim w ch... :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>