Raheem DeVaughn

Raheem DeVaughn

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2018-02-13 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Na początku miesiąca światło dzienne ujrzał czwarty oficjalny solowy longplay nowojorskiego wymiatacza Skyzoo "In Celebration of Us", a w ostatni piątek do Sieci trafił teledysk do pierwszego singla z płyty.

Wyprodukowane przez Apollo Browna i goszczące niezawodnego soulowego wokalistę Raheema DeVaughna "Baker's Dozen" to powrót do klasycznego, niesionego bębnami, basem i technicznym storytellingiem rapu rodem z ulic Wielkiego Jabłka. Piękne collabo! Klip, okładka płyty i tracklista w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Soul
dodano: 2014-04-28 14:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 3)

Premiera nowego albumu The Roots, "...And Then You Shoot Your Cousin", zbliża się wielkimi krokami, panowie postanowili uraczyć nas zatem kolejnym kawałkiem promującym nowy materiał.

video dnia
dodano: 2014-03-02 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

FINAL CALL - KENNY DOPE, RAHEEM DEVAUGHN, FT.RHYMEFEST (Official Video)

Dlaczego: Does the music get better when a artist dies?
or can we give Stevie his flowers while he's still alive?

Pracujący obecnie nad trzecim solowym albumem "Violence Is Sexy" Rhymefest udowadnia, że wciąż wie, jak charyzmatycznie rzucać trafiające w samo sedno linijki, Raheem DeVaughn przypomina o tym, że jest zdecydowanie jednym z najlepszych głosów w męskim r&b, a nowojorski producent Kenny Dope dostarcza wyśmienity, klimatyczny podkład. Do tego dostajemy ponad 9-minutowy, mistrzowski teledysk do ciekawie zaaranżowanego, zaangażowanego społecznie utworu. Czego chcieć więcej? MOC.

video
dodano: 2013-01-13 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 9)

Rapsody - Non Fiction ft. Raheem DeVaughn

DJ Premier jak zwykle przedstawił swoje ulubione płyty minionego roku, jak zwykle oparł się przede wszystkim na pozycjach okołoboombapowych, i jak zwykle strzelił sobie w kolano. Panie Premier, a gdzie w zestawieniu miejsce na oficjalny debiut Rapsody, autorki jednego z najlepszych albumów 2012 roku, "The Idea Of Beautiful"?! Tak czy owak - powyżej teledysk do kolejnego singla z wyżej wspomnianego krążka. Koniecznie!