Moss

Moss

dodano: 2013-06-30 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"Vacant Thoughts EP" to debiutancki solowy projekt reprezentującego dumnie Ohio MC o ksywie G.Huff. Znajdziemy tu 9 nowych kawałków na oryginalnych bitach autorstwa takich producentów jak m.in. Moss, J57, Vice Souletric czy The Audiologists.

Gościnnie na mikrofonie gospodarza wsparli natomiast REKS, Saigon, Ransom i King Marvey X. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

dodano: 2013-01-21 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Ill Bill nie należy raczej do muzycznych leniuchów i na brak jego muzyki nie narzekamy. Nowojorczyk nie tylko dba o bogactwo swojej własnej dyskografii, ale też stara się aktywizować tworzone przez siebie grupy i należy do MC's, których featuringi naprawdę niełatwo jest zliczyć. Nadchodzące solo Billa będzie jednak jakby nie patrzeć pierwszym takim krążkiem od czasu premiery "Hour Of Reprisal" z 2008 roku. Jako solówkę można jednak potraktować także "Kill Devil Hills" z 2010 roku, które w całości wyprodukował DJ Muggs. Tak czy inaczej mamy dla was pełny zestaw informacji z okładką, singlem, tracklistą, producentami i featami, które pokażą wam dlaczego na "The Grimy Awards" naprawdę Warto Czekać.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-08-21 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 21)
Stara zasada - jeśli twoja własna produkcja nie cieszy się wystarczającym zainteresowaniem, zaatakuj kogoś kto ma go więcej i zrób wokół siebie zamieszanie. Według niej postępuje ostatnio Consequence. "Movies On Demand 3" to materiał, który zapowiada się naprawdę nieźle, a chociażby ostatni track na bicie Havoca dobitnie to potwierdza. To widocznie jednak za mało.

Nowy kawałek z nadchodzącej produkcji to współpraca ze znanym choćby fanom Big Shuga czy Eterni producentem MoSS'em. I podobno ma on zakończyć karierę Kanye Westa... Taaaa, jasne.