Moli

Moli

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2023-06-09 17:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W kolejnym singlu z płyty "evoL" Moliego wspiera VNM. Utwór opowiada o typowym dla wielu związków schemacie - od poznania, zauroczenia i zakochania po zerwanie i nienawiść.

Tagi:
video
dodano: 2023-05-16 13:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Moli, były członek SBM Label, wraca z nowym materiałem, wydawanym niezależnie. Singiel "Nie poznasz mnie" zapowiada album o nazwie "evoL" a wraz z nim rusza preorder.

Tagi:
dodano: 2021-10-15 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po solowym debiucie "Jak spadały gwiazdy" oraz udziale na "Hotelu Maffija" drogi Moliego i SBM rozchodzą się. Raper opublikował oświadczenie tłumaczące powody, a także wypuścił nowy singiel ze wsparciem dystrybucyjnym MUGO, platformy założonej przez Remika z MyMusic.

Tagi:
dodano: 2020-07-02 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Nie jest łatwo być raperem, a jeszcze trudniej jest łączyć rapowe i życiowe obowiązki z tak wymagającą i odpowiedzialną pracą, jaką jest służba wojskowa. Moli wie o tym aż za dobrze, o czym najlepiej świadczy fakt, że do Hotelu Maffija przyjechał prosto z poligonu! Ci, którzy słyszeli jego ostatnią szesnastkę, wiedzą już jak wygląda jego codzienne życie dzielone między dom, studio i koszary. Bycie jednocześnie raperem i żołnierzem to na tyle niezwykła historia, że szesnaście wersów nie wystarczy, by dokładnie ją przedstawić, dlatego Moli postanowił poświęcić jej cały kawałek. Przed wami "Pąki białych róż"!" - pisze SBM Label. Sprawdźcie niecodzienny singiel zapowiadający debiut Moliego!

Tagi:
dodano: 2020-06-03 22:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny klip z wyjazdu SB Maffiji - tym razem nie jest to melanżowy luzak, a poważniejszy strzał z nocnym klipem.

video
dodano: 2019-10-07 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"1989" to drugi po "Walter Mitty" numer Moliego, który ukazał się na kanale SBM Label. Utwór zapowiada pierwszy legalny album artysty, któy ukaże się nakładem wytwórni. Za produkcję odpowiada Faded Dollars. Klipem zajęła ekipa Nett Films, jednak Moli brał udział zarówno w scenariuszu, jak i montażu teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2018-12-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Moli - Versus (prod. MdL x Mantra) ◾️ SBM Starter ◾️

SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, rapowych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli White 2115 i Jan - rapowanie, dziś pukający coraz mocniej do drzwi mainstreamu. Na dedykowanym kanale znajdą się premierowe utwory uczestników akcji, stanowiących reprezentację wyróżniających się postaci rapowego podziemia.

Tagi: