Mesajah

Mesajah

dodano: 2020-05-14 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Główna nawałnica rapowego mainstreamu za nami, teraz akcja rozchodzi się po wszystkich innych środowiskach i podziemnej scenie, jednak wciąż dostajemy zwrotki warte sprawdzenia - i wyjątkowe smaczki od osób nieaktywnych od lat. Dziś coś dla fanów sceny niezależnej (Mroku, EsDwa, Klasiik), jamajskich brzmień (Ras Luta, Mesajah, Mad Majk), jest też sporo ciekawostek i błyskotliwe wykonania od Krystyny Czubówny, Artura Gadowskiego (IRA), Krzysztofa Materny czy Wiktora Zborowskiego. Są też pomysłowe wjazdy DJ'ów - Taeka i Black Belt Grega, drabinka rozchodzi się również po Czechach i Słowacji.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-29 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W związku z tym to drugi singiel promujący nową płytę L.U.Ca "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie". W utworze, o związkach i miłości rozprawiają dwa pokolenia. Oprócz wrocławskiego rapera pojawia się Krystyna Prońko oraz raper K2 oraz wokalista reggae - Mesajah. Do piosenki "W związku z tym" powstał także teledysk.

Klip to filmowa dość surrealna i symboliczna przypowieść o parze ludzi, którzy będąc ze sobą budują skomplikowaną maszynę. – mówi L.U.C. Piosenkę wyróżnia od pozostałych utworów to, że nie słychać w niej samplowanych refrenów. Łączy pokolenia poprzez spotkanie artystyczne oparte na współczesnych tekstach. L.U.C, Krystyna Prońko, raper K2 i polski wokalista reggae - Mesajah spotykają się by rozprawiać o związkach. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-08-27 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy kolejny teledysk do płyty "Kodex 5 Elements" autorstwa duetu producentów L.A. & Magiera, czyli White House Records. Tym razem jest to obraz do utworu “Niepisany Kodeks”, w którym uslyszymy trzech wokalistów: Mesajah, TaLLiba oraz Sztossa. Planem zdjęciowym okazał się festiwal Przystanek Woodstock, jego sceneria oraz występ całej ekipy na scenie Woodstocku. Hustla Music zapowiada publikację kolejnych teledysków do płyty Kodex 5, dwa kolejne ukażą się we wrześniu. Limitowaną edycję płyty Kodex 5 Elements można nabyć w sklepie www.hustla.pl

video
dodano: 2013-06-03 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mesajah - Babilon

Drugi teledysk promujący nadchodzący 7 czerwca album Mesajah pt "Brudna Prawda" został zrealizowany przez ekipę Dirt Video na terenie wrocławskiego koczowiska społeczności romskiej, która nielegalnie zajmuje gminne działki. To kontrowersyjne miejsce jest idealnym tłem dla nowego singla Mesajah. Dlaczego? Po obejrzeniu teledysku i wysłuchaniu utworu nie będzie co do tego wątpliwości.

Tagi:
video
dodano: 2013-05-14 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Otrzymujemy pierwszy klip promujący trzeci album Mesajah, zatytułowany 'Brudna Prawda', ukaże się już 7 czerwca nakładem połączonych sił dwóch wrocławskich wytwórni: UrbanRec oraz Lou Rocked Boys. Artysta zainspirowany koncertami, pozytywnym odbiorem poprzedniego krążka oraz dobrą energią płynącą z najbliższego otoczenia, usiadł do pisania "Brudnej Prawdy" od razu po ukazaniu się "Jestem Stąd".
 Efekt pracy możemy usłyszeć w zaledwie rok po premierze poprzedniej płyty.

dodano: 2013-05-06 23:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

TEMATE ft. MESAJAH, HADES - PRZYSZŁO Z WIEKIEM (prod. CHMUROK)

Już 8 maja pojawi sie najnowszy album Temate "Tematycznie" a teraz czas na kolejne video, w którym gościnny udział zaliczyli Hades i Mesajah.

video
dodano: 2013-03-08 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

miloMailo - Nie Zapomnę feat. Yanaz & Mesajah (prod. GPD)

Oto kolejne video pochodzące z albumu "Kamień Milowy" reprezentanta wrocławskiej sceny, miloMailo. W utworze jak i klipie gościnnie udzielili się członkowie zespołu Natural Dread Killaz. Za podkład i refren odpowiada Grand Papa Dziad.

dodano: 2011-09-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)


Antone ft. Mesajah/Mln/Lady Nina/Ice - Graj Dalej (PMX remix) (2011)

Dlaczego: Poziom undergroundowych klipów rośnie naprawdę szybko. Teraz czas na Antone z Wrocławia (oraz czwórki gości) i numer "Graj Dalej", będący wybuchową mieszanką rapu, dancehallu, reggae oraz dubstepu. Klip promuje płytę "Prawo Talionu".