Master Xploder

Master Xploder

video
dodano: 2014-07-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Fandango Records prezentuje klip Dope D.O.D. do utworu "Ridiculous" z najnowszego albumu grupy pt. "Master Xploder". Jest to drugi teledysk promujący wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne w kwietniu tego roku. Zespół od momentu premiery już dwa razy odwiedził Polskę, a w planach są kolejne koncerty - jesienią w kilku największych polskich miastach. Za produkcję teledysku odpowiedzialny jest współpracownik Dope D.O.D. - Anton van der Linden, który jest także autorem poprzedniego klipu, jak również obrazu do "Gatekeepers" i "Psychosis" z Seanem Pricem.

dodano: 2014-05-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ten, kto choć raz był na koncercie Dope D.O.D. doskonale wie, że holenderska ekipa to istne wulkany energii, gwarantujące sceniczny ogień. W miniony piątek mogli przekonać się o tym obecni w poznańskim klubie Eskulap, a mający ostatnio coraz ściślejsze związki z Polską raperzy zaprezentowali się na scenie m.in... w t-shirtach polskiej reprezentacji i Lecha Poznań. Nas również tam nie zabrakło, dlatego mamy dla Was fotorelację przygotowaną przez Błażeja Pszczółkowskiego...

dodano: 2014-04-22 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Master Xploder" to trzeci długogrający album holenderskiej grupy Dope D.O.D, którą tworzy trzech mc’s - Dopey Rotten, Skits Vicious oraz Jay Reaper. Zespół ten to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn, odwiedzili też wiele ważnych festiwali na całym świecie. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, znana europejska rapowa grupa wraca z nowym wydawnictwem - "Master Xploder" to zbiór mocnych wersów na jeszcze mocniejszych podkładach. Nowy wymiar hardcore’owego rapu wraz z klasycznym stylem i europejskim, elektronicznym brzmieniem tworzący wybuchową mieszankę.

U nas macie szansę wejść w posiadanie jednej sztuki albumu. Jak ją wygrać?

dodano: 2014-03-13 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 14 kwietnia na polskim rynku ukaże się Master Xploder, nowy album najbardziej znanego holenderskiego składu rapowego - Dope D.O.D. "Master Xploder" to trzeci długogrający album holenderskiej grupy Dope D.O.D, którą tworzy trzech mc’s - Dopey Rotten, Skits Vicious oraz Jay Reaper. Zespół ten to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, coraz bardziej znana europejska rapowa grupa wraca z nowym wydawnictwem - "Master Xploder" to zbiór mocnych wersów na jeszcze mocniejszych podkładach. Nowy wymiar hardcore’owego rapu - klasyczny styl i europejskie, elektroniczne brzmienie tworzą wybuchową mieszankę.