Dope D.O.D. "Master Xploder" - album nadchodzi

dodano: 2014-03-13 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 14 kwietnia na polskim rynku ukaże się Master Xploder, nowy album najbardziej znanego holenderskiego składu rapowego - Dope D.O.D. "Master Xploder" to trzeci długogrający album holenderskiej grupy Dope D.O.D, którą tworzy trzech mc’s - Dopey Rotten, Skits Vicious oraz Jay Reaper. Zespół ten to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, coraz bardziej znana europejska rapowa grupa wraca z nowym wydawnictwem - "Master Xploder" to zbiór mocnych wersów na jeszcze mocniejszych podkładach. Nowy wymiar hardcore’owego rapu - klasyczny styl i europejskie, elektroniczne brzmienie tworzą wybuchową mieszankę.

Jest to pierwsze wydawnictwo holenderskich raperów, które będzie dystrybuowane również w Polsce, zakupić je będzie można w sieci salonów Empik, jak i większości dobrych sklepów muzycznych.

Album promują do tej pory trzy single, dostępne do odsłuchania na dole newsa.

Dopey Rotten komentuje singiel Square One, który odbiega od konwencji, do której przyzwyczaiło trio: "To nagranie jest prawdopodobnie nie do końca tym do czego Was przyzwyczailiśmy, ale jesteśmy w nim 100% sobą, to prawdziwe Dope D.O.D. Spotkało nas wiele przez ostatnie lata. Do jakiegoś poziomu staliśmy się sławni, straciliśmy też przez to wielu ludzi, których znaliśmy od dawna. Cały ten bajzel sprawia, że człowiek dorasta, zarówno muzycznie, jak również jako człowiek, to wszystko wpłynęło zatem na rozwój naszej muzyki."

Tracklista:

1. Resurrection
2. Gutta
3. Ridiculous
4. Desperados ft. Simon Roofless
5. Master Xploder ft. Teddy Killerz
6. Moonshine ft. Orifice Vulgatron
7. Barbwire / I Spy
8. Mindblowing
9. Square One
10. Otherside

Dope D.O.D. ft. Teddy Killerz - Master Xploder (Official Video)

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>