Dope D.O.D. "Master Xploder" - konkurs

dodano: 2014-04-22 14:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Master Xploder" to trzeci długogrający album holenderskiej grupy Dope D.O.D, którą tworzy trzech mc’s - Dopey Rotten, Skits Vicious oraz Jay Reaper. Zespół ten to najlepszy przykład na to, jak wiele można osiągnąć w muzycznym świecie w stosunkowo krótkim czasie. W ciągu niespełna trzech lat od premiery pierwszego teledysku otrzymali propozycję supportowania Limp Bizkit i grania wspólnych koncertów z grupą KoRn, odwiedzili też wiele ważnych festiwali na całym świecie. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, znana europejska rapowa grupa wraca z nowym wydawnictwem - "Master Xploder" to zbiór mocnych wersów na jeszcze mocniejszych podkładach. Nowy wymiar hardcore’owego rapu wraz z klasycznym stylem i europejskim, elektronicznym brzmieniem tworzący wybuchową mieszankę.

U nas macie szansę wejść w posiadanie jednej sztuki albumu. Jak ją wygrać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "U jakiej nowojorskiej grupy Dope D.O.D. ostatnio pojawili się gościnnie w singlowym utworze?" i wysłać maila na konkurs@popkiller.pl, w temacie wpisując po prostu "Dope D.O.D.". Macie na to czas do niedzieli do godziny 20:00, zwycięzcę podamy już za tydzień w poście z kolejnym popkillerowym konkursem.

Ostatni konkurs z płytą Nasa "IllmaticXX" wygrał natomiast Mateusz Badura, gratulujemy! Odpowiedzią byli Fashawn ze swoim "Ode To Illmatic" oraz Elzhi z "Elmatic".

guly
przynajmniej dobrze odpowiedziałem, ale szczęścia to nie mam :<
Friq
Poszło :)
kontowrzesnia
Całkiem proste jak dla mnie, prawdziwi fani na pewno wiedzą ^^
Tecca
najlatwiejsze pytanie jakie mozna bylo :v no chyba ze to fake. i pytanie zawiera pulapke'd
Anonim
ja to chyba nigdy nie wygram, a odpowiedziałem dobrze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>