L.O.L.

L.O.L.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-02-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

O tym, że mamy w kraju sporą ilość utalentowanych producentów wiadomo nie od dziś, ale Widząc takie wiadomości naprawdę rośnie serce. Członek kalifornijskiej ekipy L.O.L. - Young Koop wypuścił właśnie swój najnowszy singiel, zapowiadający jego solowy album "Have Mercy". Gościnnie w kawałku udzielił się sam Curren$y, zaś za oprawę muzyczną numeru odpowiada polski specjalista od g-funkowego brzmienia - RTN!

dodano: 2015-02-18 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Lords Of Lyrics to ekipa, którą powinien kojarzyć każdy szanujący się g-funkowiec. Znani najbardziej z mega hitu "Summer Breeze", który pojawił się na wydanym w 1996 roku krążku "Heaven Or Hell" i wciąż jest jednym z największych wakacyjnych szlagierów lat 90-tych od dawna przygotowywali swój comeback-album. Po dwóch wydanych singlach - "Do It Fluid" i "Raps Like These", duet JP/Koop zapowiedział że płyta "Loyalty or Royalty" ukaże się już w najbliższy piątek!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-10 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Lords of Lyrics - Raps Like These (Official Music Video)

Legendarny kalifornijski duet Lords Of Lyrics (L.O.L.), znany z wakacyjnego megasztosu "Summer Breeze" przygotowuje się właśnie do premiery swojego nowego albumu. Po opublikowanym w lipcu pierwszym singlu "Do It Fluid" dostajemy w swoje ręce kolejne video. Tym razem nakręcone do utworu "Raps Like These", który wyprodukował RTN - polski producent pochodzący z Lublina, który w west coastowych bitach czuje się jak ryba w wodzie.

dodano: 2014-07-17 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Lords of Lyrics - Do It Fluid (Official Music Video)

Znana wszystkim g-funkowcom z letniego sztosu "Summer Breeze" kalifornijska grupa L.O.L. (Lords Of Lyrics) powraca z nowym singlem promującym nadchodzący materiał. Sprawdźcie klip do "Do It Fluid" a już wkrótce kolejny numer z płyty opatrzony teledyskiem, czyli "Bangin" autorstwa polskiego specjalisty od g-funku - Rutrana (RTNProductionz).

dodano: 2013-06-30 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 19)

Lato, lato, lato wszędzie... no dobra, pogoda faktycznie coś się ostatnio popsuła co nie zmienia faktu, że nastał okres wakacyjny - czas urlopów, grzania tyłka na słońcu i powszechnego lenistwa dla większości. Aby go wam nieco umilić, postanowiłem przygotować nowy cykl wpisów, który od dnia dzisiejszego będzie się ukazywał na Popkillerze co weekend aż do samego końca wakacji.

Będę w nim prezentował kawałki znane oraz takie, które mogły umknąć waszej uwadze bądź nigdy się oficjalnie nie ukazały a powinny - wszystkie jednak łączyć będzie jedna wspólna cecha: relaks. To numery przy których można się zajebiście odprężyć i zapomnieć o trudach dnia codziennego, szczególnie jeśli pogoda dopisuje, piwka jest pod dostatkiem a grill pracuje pełną parą... Wtedy do szczęścia brakuje jedynie odpowiedniej muzyki dla głośnikach a nic latem nie wjeżdża tak dobrze jak G-Funk.

Pierwszą odsłonę mojego zestawienia zacznę od zaprezentowania wam dziesięciu utworów stricte o tematyce wakacyjnej, idealnych na powitanie tegorocznego lata, wśród których oprócz kawałków mniej znanych nie mogło zabraknąć również i klasyków - zachęcam do wrzucenia ich sobie na swoją letnią playlistę, z pewnością umilą wam one niejeden dzień w ciągu najbliższych dwóch miesięcy a to dopiero początek... zatem "Summertime begins just like dat!" i zaczynamy:

dodano: 2010-10-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
Część osób w komentarzach do naszego rankingu najgorszych rapowych okładek zarzucała mi wyśmiewanie się z klasyki - nic z tych rzeczy. Okładka okładką, a płyta płytą.

Swoją drogą w Kalifornii często sprawdza się zasada, że im gorszy cover, tym lepszy materiał. Oto kolejny dowód na potwierdzenie tej tezy.