Lords Of Lyrics "Loyalty or Royalty" - powrót legend g-funku na bitach polskiego producenta!

Lords Of Lyrics to ekipa, którą powinien kojarzyć każdy szanujący się g-funkowiec. Znani najbardziej z mega hitu "Summer Breeze", który pojawił się na wydanym w 1996 roku krążku "Heaven Or Hell" i wciąż jest jednym z największych wakacyjnych szlagierów lat 90-tych od dawna przygotowywali swój comeback-album. Po dwóch wydanych singlach - "Do It Fluid" i "Raps Like These", duet JP/Koop zapowiedział że płyta "Loyalty or Royalty" ukaże się już w najbliższy piątek!

Będzie to piąty studyjny album reprezentantów Kalifornii utrzymany w klasycznym, g-funkowym stylu lat 90-tych, które pomógł dopieścić jeden z naszych rodzimych przedstawicieli tego nurtu - RTN. Pochodzący z Lublina producent poza singlowym "Raps Like These" dostarczył na album także 5 innych bitów idealnie pasujących swoim brzmieniem do klimatu zachodniego wybrzeża. Portal Amazon oferuje już do odsłuchania fragmenty utworów, które polecamy sprawdzić wraz z poniższą okładką i tracklistą płyty:

01. Loyalty Or Royalty
02. Raps Like These
03. West Coast 4 Life
04. Sip N Sunday
05. Real Talk [Interlude]
06. I'm From L.A.
07. We Gon' Ride
08. Pacific Ocean [Interlude]
09. Bangin'
10. Sucka Ducks
11. Life Is Great
12. Can't Fade Me
13. Do It Fluid
14. Cash Rules
15. Yees
16. By My Side
 

ZZZ

Póki co po singlach zapowiada się raczej przeciętny album. To pianino z drugiego kawałka jest tak oklepanym motywem, że szkoda gadać.

RTN
Od west coastowych bangerów po smooth g-funk, takie produkcje znalazły się na nowym albumie L.O.L.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>