Projekt WEST feat. DJ Decks "WEST Wita" (Prod. RTN) - teledysk

Projekt: WEST feat. DJ Decks - "WEST Wita" (Prod. RTN) (Official Video)

"West Wita" to drugi singiel z wydanej 18 maja przez RPS Enterteyment płyty "Projekt West - Wolumin Pierwszy". Gościnnie w utworze udzielił się DJ Decks a produkcją numeru zajął się RTN. Jak mówią autorzy krążka:

"West Wita to w naszym odczuciu wizytówka płyty Projekt West i był dla nas murowanym singlem praktycznie od początku rejestrowania kawałków na album. Chcieliśmy, aby był to swoisty "hymn" naszego osiedla, na którym spędziliśmy całe swoje życie i gdzie połączyła nas wszystkich miłość do muzyki. Dlatego też zdecydowaliśmy się zrealizować do niego teledysk, a grupa Bassmedia oraz RPS Enterteyment umożliwiły nam przygotowanie oprawy odpowiedniej jakości na poziomie cechującej dzisiejsze produkcje rodzimego hip-hopu.

Klip ten dedykujemy wszystkim osobom, które mieszkały i nadal mieszkają na fyrtlu u zbiegu ulic Bukowska-Bułgarska-Grochowska-Marcelinska w Poznaniu i mamy nadzieję, że będzie on godnym follow-up'em powstałego przed 10-cioma laty teledysku Green Team "Trzecie Uderzenie", który swego czasu śmigał nawet na Vivie..."

Aloes95
Fajny osiedoloowy klipon :) nie ma co Propsy za materiał jak i za klip Elooo
zxc
Teledysk fajny, nawijka też ale bit to jest miazga, jest zajebisty. Tak wg to co Peja sądzi o tej płycie ? Fajnie że jest coś takiego realizowanego w PL, WIELKI plus za bity. Wolumin drugi ? ;) Pozdro. PS. Zajebista koszulka We Da West
Paweł Miedzielec

Dzięki - Gdyby płyta się Rychowi nie podobała to by jej nie wydał:) o lowriderach pomyślimy przy następnym singlu a Vol. 2 prawdopodobnie w wakacje przyszłego roku ;)

zxc
A i szkoda że nie było trochę Amerykańskich samochodów, niekoniecznie Lowriderów, dobrze by było jak by stał sobie jakiś klasyk, albo nawet coś nowego 300c czy Escalade.
fat_mike
O co chodzi z rozmyciem w środku kadru na połowie ujęć? To specjalnie czy ktoś zepsuł? Trudno powiedzieć, co gorsze, heh...
Cuz
Amerykańskie samochody tak bardzo wam się kojarzą z GRU? BTW. Słuchając zwroty Micha mam wrażenie że wychodzi z niego frustracja, bo staruchy łapią zadyszkę próbując gonić młode koty.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>