Kritaczi

Kritaczi

video
dodano: 2016-06-24 11:17 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

„Stan umysłu” to tytułowy singiel z nadchodzącego albumu duetu Nastyk Kritaczi. Pozytywny, słoneczny i refleksyjny utwór, w którym gościnnie udzielił się Rastamaniek, to przedsmak tego, co usłyszymy na płycie. Raperzy prezentują również okładkę. Kolorowy obrazek jest odzwierciedleniem klimatu, w jakim utrzymany jest nadchodzący album.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-06-10 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Nieoszlifowany diament" jest pierwszym singlem z nadchodzącego studyjnego albumu Nastyka i Kritacziego "Stan umysłu", który ukaże się prawdopodobnie w te wakacje. Klip, za którego produkcję odpowiada Poka Film, to "energetyczny motywator dla wszystkich ludzi, którzy szukają lub odkrywają na nowo swoją pasję." W klipie wystąpili m.in Marek Saganowski (piłkarz Legii Warszawa, reprezentant Polski), Damian Gielnicki (Mistrz Świata, Europy oraz Polski w footbag-u) czy Adam Linowski (koszykarz Legii Warszawa).

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-12-20 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tu na Ursynowie 2

Dlaczego: Powyższy posse cut to kontynuacja historii zapoczątkowanej przez Nastyka na solowym nielegalu "Odwyk od codzienności" z 2013 roku. Tym razem ursynowski raper zaprosił do udziału liczne grono artystów, a zarazem mieszkańców i sympatyków najbardziej na południe położonej dzielnicy Warszawy.

Obok znanego z pierwszej części "Tu na Ursynowie" Kritacziego na mikrofonie pojawiają się także: Wigor, Stasiak, Wiciu, Vienio, Temzki, Siuwax, Ward, Łysonżi oraz Rest. Na cutach usłyszymy zaś: DJ-a Anusza (intro) oraz DJ Lazy One (refren, bridge). Za beat ponownie odpowiada zaś Greggs.

Swoim wkładem w stołeczną rap-scenę Ursynów już dawno zasłużył na hiphopowy hołd z prawdziwego zdarzenia. Dziś trafia on w wasze głośniki i na wasze ekrany za sprawą zaangażowanych całym sercem w projekt muzyków i Poka Film, której zawdzięczamy ten klasycznie osiedlowy obrazek. Smacznego!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nastyk - Tu na Ursynowie feat. Kritaczi VIDEO HD

Prezentujemy najnowszy klip Nastyka pt. „Tu na Ursynowie”. Gościnnie udzielił się Kritaczi.

Tagi:
dodano: 2011-06-14 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
"Od poniedziałku w sklepach na terenie całego kraju dostępna jest pierwsza solowa płyta znanego ze składu Hardkorowe Brzmienie Kritacziego. Album "Jeden z nas" jest pierwszym wydawnictwem z cyklu "Opowieści z sąsiedztwa".

Prace nad albumem trwały ponad dwa lata. Większość utworów została wyprodukowana przez zielonogórskiego producenta Grubego Tonego (GRB), który zajął się również miksem i masteringiem krążka. Do pracy nad płytą "Jeden z Nas" zostali zaproszeni muzycy sesyjni. Wśród 16 premierowych kompozycji usłyszymy żywą perkusję, gitarę, bas, saksofon, skrzypce, pianino.