JuNouMi Records

JuNouMi Records

wydarzenie
dodano: 2022-02-02 15:28 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

To już 20 lat od momentu kiedy pierwsze winyle z logiem JuNouMi pojawiły się na rynku. Z tej okazji w stołecznym klubie Niebo odbędzie się 11 marca wyjątkowa jubileuszowa impreza, na której zagrają m.in. Bryndal i Eklektik, Groh, Kixnare, Link, DJ Romek (Stare Miasto) oraz Urb.

dodano: 2020-12-10 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

JuNouMi Records było znane dotychczas z wydawania swoich pozycji jedynie w formie winyli. Już niedługo zmieni się to za sprawą debiutanckiego mixtape'u duetu Bryndal / Eklektik, który zostanie wydany na kompakcie. "Ile Trzeba Było Tęsknić Mixtape Vol. 1", bo tak nazywa się mixtape duetu, jest promowany póki co dwoma singlami, a w jednym z nim słyszymy gościnnie Kubę Knapa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-06-01 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Po ponad rocznej przerwie do wydawania rapowych winyli wraca ekipa w środowisku kojarzona głównie z czarnymi płytami - JuNouMi Records. Grohu i reszta ostatnio zajęli się swoim nowym projektem UKnowMe, jak się jednak okazuje nie zapomnieli co było na początku. Kolejną produkcją, która ukaże się nakładem labelu jest epka zespołu Rasmentalism, która ma w dobrym stylu przypomnieć fanom o tym, że "Hotel Trzygwiazdkowy" nowy album Rasa i Mentosa już naprawdę niebawem!

Epka ukazała się w ograniczonym nakładzie 500 egzemplarzy i możecie jej już wypatrywać - w SideOne oraz na Asfalt Shopie. Co na niej?