Hiszpania

Hiszpania

dodano: 2021-11-23 11:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

Po dwóch latach młody Madrytczyk wydał kolejny projekt! Na hiszpańskiej scenie wypływa na brzeg coraz więcej obiecujących młodych artystów. Kilka dni temu pisaliśmy Wam o Beny Jr, nadziei trapu z Barcelony. W tym artykule z kolei skupimy się na zawodniku z Madrytu.

dodano: 2021-11-08 10:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 1)

Młody hiszpański raper atakuje drugim albumem w tym roku!

Bez żadnych wątpliwości Beny Jr to jeden z tych artystów ktorzy mają na ten moment największy wpływ na hiszpańską scenę trapową. Fakt ten, potwierdza sukces takich mixtape'ów jak "30" czy "Trap and Love". Jeszcze w tym roku, w wakacje, młody artysta z przedmieść Barcelony puścił w obieg EPkę "Samurai" - projekt stworzony wraz z El Guincho wyjadaczem sceny hiszpańskiej oraz jednym z najbardziej utytułowanych muzyków rapowych ostatniej dekady, który wiele razy był nominowanym do nagród takich jak: MTV Video Music Awards czy Latin Grammy.

video
dodano: 2021-10-21 20:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

Druga edycja przesiąkniętego trapem challenge’u połączonego z cypherem ujrzała światło dzienne!

The Exchange, to produkcja Soundbooth pod patronatem niemieckiego sklepu i portalu internetowego Snipes. W drugiej edycji europejskiego cyphera producenci podsyłali swoje beaty, a ten jeden zwycięski stał się podkładem muzycznym pod przesiąkniętą trapem nutę czołowych europejskich zawodników.