Grammy 2015

Grammy 2015

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop, Rock
dodano: 2015-02-09 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

W tym roku po rozdaniu Grammy's (lista zwycięzców) Kanye West po raz kolejny jest na ustach wszystkich - a to za sprawą wkroczenia na scenę, gdy Beck otrzymał nagrodę w kategorii 'album roku', co nie spodobało się Westowi optującemu (tradycyjnie) za Beyonce... Filmik ze zdarzenia już Wam prezentowaliśmy, jednak poza tym żartem Kanye wypowiedział się też w poważniejszym tonie, a do jego słów ustosunkował się sam Beck...

dodano: 2015-02-09 14:20 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Każde rozdanie Grammy przynosi dużo emocji, świetnych występów oraz kontrowersji. Rok temu hip-hopowe środowisku wzburzyło się, gdy Macklemore "okradł" Kendricka Lamara ze statuetek, natomiast 5 lat temu byliśmy świadkami tego, jak Kanye West wtargnął na scenę, zabrał mikrofon odbierającej nagrodę Taylor Swift oraz stwierdził, że nagroda ta należała się Beyonce. W kategoriach Rap nagrodami podzielili się Eminem oraz Kendrick Lamar. Na 57 gali rozdania Grammy również było wiele kontrowersyjnych nominacji oraz spektakularnych wystąpień muzycznych, ale przede wszystkim nie zabrakło też... wtargnięcia na scenę Kanye. Wideo z tego oraz show m.in. Commona, Johna Legenda czy Pharrella możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2015-02-08 23:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Trwa właśnie najbardziej prestiżowa gala nagród w muzyce - 57 edycja The Grammys (tutaj nominacje). W ubiegłym roku wokół hip-hopowych kategorii było naprawdę gorąco a dyskusja wokół wyników ciągnęła się miesiącami. Jak będzie tym razem? Sprawdźcie kto zwyciężył w najmocniej interesujących nas kategoriach!