Celph Titled

Celph Titled

kategorie:
dodano: 2018-03-31 10:16 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Apathy to jeden z tych raperów, których nie zobaczysz w teledyskach z szybkimi furami, twerkującymi dziewczynami i lejącym się szampanem. Dla wszystkich, którzy lubią naklejać łatki z nazwą "prawdziwy Hip-Hop" ta ksywka powinna być dobrze znana.

dodano: 2011-09-09 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)


Mamy kolejny teledysk promujący niedawno wydany album Apathy'ego "Honkey Kong"! Tym razem klip został nakręcony do świetnego numeru "Stop What Ya Doin'", do którego bit wysmażył DJ Premier a swoje wersy dołożył Celph Titled. Prawidziwa bomba!
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-11-10 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 38)
Czasami zdarza się, że pozornie zrobiono coś co już było, co się wcale wybitnie nie wyróżnia, prezentuje podobny poziom jak reszta albumów wokół, ale nagle zaczyna fascynować wiele osób. Grono krytyków mówi, że to jest niesamowicie świeże, że muzyka jakiegośtam typu przeżywa drugą młodość, a artysta swoją prawdziwością silnie się do tego przyczynia. Są dwa przypadki takich sytuacji.

Pierwszą jest, kiedy zrobi się klasyka. Ujmie się szczerością, włoży 200% siebie i spojrzy świeżo na muzykę, która wydawała się wyeksploatowana. Drugą sytuację często określa się jako "overhype". Granica między nimi jest bardzo cienka.