Apathy "Widow's Son"

dodano: 2018-03-31 10:16 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)
Apathy "Widow's Son"

Data premiery

2018-03-02

Apathy to jeden z tych raperów, których nie zobaczysz w teledyskach z szybkimi furami, twerkującymi dziewczynami i lejącym się szampanem. Dla wszystkich, którzy lubią naklejać łatki z nazwą "prawdziwy Hip-Hop" ta ksywka powinna być dobrze znana.

Reprezentant Connecticut po bardzo aktywnym poprzednim roku (wspólny album z O.C. "Perestroika" oraz projekt ze wspólnej trasy z Celph Titled "Demonology") uderza ponownie, tym razem z siódmym już solowym materiałem. Apathy klasycznie naszpikował swoje numery świadomymi i świetnie napisanymi tekstami. "Widow's Son" to połączenie czarnej magii, masońskich legend i teorii spiskowych w brudnym, ciężkim stylu. Zdarzają się jednak delikatniejsze, osobiste momenty jak w np. "Obi Wan" - numerze, który Apathy dedykuje swojemu zmarłemu w 2012 roku ojcu.

Choć płytowy dobytek rapera jest imponujący ostatni album wysuwa się na prowadzenie jego dzieł. Apathy zebrał sporo legend rodzimej sceny, zarówno raperów, jak i producentów oddając hołd kulturze Hip-Hop w klimacie hardcore i boom bap. Wśród gości na mikrofonach m.in. M.O.P. i Pharoahe Monch, a produkcją zajęli się choćby DJ Premier czy Pete Rock.

Tracklista:

 1. The Spellbook
 2. Chaos
 3. Never Fall Off ft. A.G.
 4. The Widow's Son ft. Ryu
 5. The Order
 6. Alien Weaponry
 7. Hypnosis ft. Brevi
 8. I Keep On ft. Pharoahe Monch
 9. A View Of Hell (Hell of a View)
 10. Fist of the North Star ft. Diabolic
 11. Stomp Rappers ft. Celph Titled & M.O.p.
 12. Legend of the 3rd Degree
 13. Rise and Shine ft. Locksmith & DJ Mekalek
 14. Obi Wan

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>