Catch The Throne

Catch The Throne

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B
dodano: 2015-03-19 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Za rogiem piąty sezon "Gry o tron", którą HBO ponownie promować będzie także z użyciem muzyków. "Catch the Throne: The Mixtape Vol 2" to druga część inicjatywy zapoczątkowanej rok temu. Tym razem usłyszymy tu takich artystów jak Snoop Dogg, Method Man, Ty Dolla $ign, Talib Kweli, Melanie Fiona czy Estelle. Wszystkie utwory oparte są natomiast na samplach pochodzących z czwartego sezonu, jak i z głównego motywu sezonu piątego. Całość odsłuchacie poniżej.

kategorie:
dodano: 2015-03-19 09:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za rogiem piąty sezon "Gry o tron", którą HBO ponownie promować będzie także z użyciem muzyków. "Catch the Throne: The Mixtape Vol 2" to druga część inicjatywy zapoczątkowanej rok temu. Tym razem usłyszymy tu takich artystów jak Snoop Dogg, Method Man, Ty Dolla $ign, Talib Kweli, Melanie Fiona czy Estelle. Wszystkie utwory oparte są natomiast na samplach pochodzących z czwartego sezonu, jak i z głównego motywu sezonu piątego.

Tracklista:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-03-07 20:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Takiego połączenia sił w hip-hopie jeszcze nie było. Serialu "Game Of Thrones" przedstawiać chyba nie trzeba nikomu, ale najkrócej mówiąc jest to obok "Breaking Bad" najpopularniejszy serial ostatnich kilku lat. O zamiłowaniu do tego show otwarcie mówiło mnóstwo gwiazd hip-hopu czy NBA. Każdy ma swój ulubiony serial, wiadomo, ale nikt nie spodziewał się, że zajdzie to tak daleko - a mowa tutaj o mixtapie "Catch The Throne" zainicjowanym przez stację HBO, który skupiać będzie raperów nawijających pod produkcję samplujące muzykę z "Gry o Tron". Trzeba przyznać, że projekt ten zebrał wokół siebie doborowe towarzystwo, bo usłyszymy na nim m.in. Big Boia, Commona oraz Wale.

Całe przedsięwziecie ma promować serial wśród młodszych odbiorców tuż przed premierą 4 sezonu. Teraz, w rozwinięciu newsa, możecie sprawdzić dwa pierwsze single zapowiadające "Catch The Throne", którymi są "King Slayer" reprezentanta MMG Wale oraz "Mother of Dragons" autorstwa Big Boia, oficjalną tracklistę, video promo oraz datę premiery materiału .

kategorie:
dodano: 2014-03-06 20:08 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

 "Catch The Throne" zainicjowany przez stację HBO, który skupiać będzie raperów nawijających pod produkcję samplujące muzykę z "Gry o Tron". Trzeba przyznać, że projekt ten zebrał wokół siebie doborowe towarzystwo, bo usłyszymy na nim m.in. Big Boia, Commona oraz Wale.

 

Tracklista:

na razie nieznana