"Catch The Throne" - pierwsze single ze specyficznego mixtape'u

Takiego połączenia sił w hip-hopie jeszcze nie było. Serialu "Game Of Thrones" przedstawiać chyba nie trzeba nikomu, ale najkrócej mówiąc jest to obok "Breaking Bad" najpopularniejszy serial ostatnich kilku lat. O zamiłowaniu do tego show otwarcie mówiło mnóstwo gwiazd hip-hopu czy NBA. Każdy ma swój ulubiony serial, wiadomo, ale nikt nie spodziewał się, że zajdzie to tak daleko - a mowa tutaj o mixtapie "Catch The Throne" zainicjowanym przez stację HBO, który skupiać będzie raperów nawijających pod produkcję samplujące muzykę z "Gry o Tron". Trzeba przyznać, że projekt ten zebrał wokół siebie doborowe towarzystwo, bo usłyszymy na nim m.in. Big Boia, Commona oraz Wale.

Całe przedsięwziecie ma promować serial wśród młodszych odbiorców tuż przed premierą 4 sezonu. Teraz, w rozwinięciu newsa, możecie sprawdzić dwa pierwsze single zapowiadające "Catch The Throne", którymi są "King Slayer" reprezentanta MMG Wale oraz "Mother of Dragons" autorstwa Big Boia, oficjalną tracklistę, video promo oraz datę premiery materiału .

"Catch The Throne" będzie mieć premierę 11 marca, a tracklista prezentuje się tak: 

1. Big Boi - "Mother of Dragons"

2. Magazeen - "Iron Throne"

3. Bodega Bamz - "Win or Die"

4. Kilo Kish - "Magical Reality"

5. Daddy Yankee - "Born to Rule"

6. Dominik Omega - "Arya's Prayer"

7. Snow - "Fire"

8. Dee Goodz - "The Parallel"

9. Common - "Interlude/The Ladder"

10. Wale - "King Slayer"

 

CATCH THE THRONE MIXTAPE PROMO

 

 

Iop9
Daddy Yankee!
Qazwsxeddc
Snow!
raptru.pl
Kurcze, tak czekałem na to co zrobi Common, Wale, Big Boi i się...nie doczekałem. Wszystko to takie zwykłe i szybkie jakieś. Mam wrażenie, że tylko i wyłącznie dali tu rap ze względu na promocję. Nie ma w tym nic złego, ale jeśli się dołoży do tego serca i stworzy dzieło, moim zdaniem. A tutaj lipa. Rzeczywiście najlepiej wypadli Daddy Yankee i Snow. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o dzieła muzyczne nawiązujące lub będące częścią filmu, to muszą być częścią koncepcji, a nie tylko wklejeniem rapera i dopasowaniem go do bitu i wstawki z filmu. Słabo ten mixtape wyszedł. Porównajcie sobie serce wsadzone w ścieżkę dźwiękową do filmu Divergent. Do tej pory słyszałem Asap Rocky'ego i Kendricka i mnie zniszczyli. Kendrick sprawił, że obejrzę ten film choćby był shit'em. Tak się moim zdaniem to robi http://raptru.pl/2014/03/kendrick-kendrick-keeendriiiick/
SuoniO
peb.pl/albumy-hip-hop-rap-r-b/1398616-catch-the-throne-the-mixtape-2014-a.html
aqws9
Hodor

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>