Cafe Belga

Cafe Belga

kategorie:
dodano: 2018-07-22 00:20 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"FLAGEY" EP to EPka dołączona do płyty Café Belga. Cafe Belga znajduje się w Brukseli (Belgia) na Place Eugène Flagey, dlatego nazwa EPki to “Flagey”. Na płycie gościnnie możemy usłyszeć Otsochodzi. 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2018-07-13 16:39 przez: Kamil Migoń (komentarze: 24)

Uśmiecham się przypominając sobie jak wrzucałem "Trójkąt Warszawski" na facebookowego walla, pisząc że jeśli autor epki doszlifuje flow to roz... no, że jest skazany na sukces. Albo jak na profilu  Marcina Flinta chwilę potem, wśród powszechnych opinii o “chwilowym strzale nowego fenomenu" broniłem go tylko ja i... Tytus - późniejszy wydawca Taco Hemingwaya. Minęło niewiele od tego czasu a TH na tegorocznym rodzimym “Watch The Throne” rapuje do spółki z Quebo, że to “już movement a nie muzyka”. Na szczęście, nie tylko.

kategorie:
dodano: 2018-07-12 20:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"CAFÉ BELGA" to drugi długogrający album w dorobku Taco Hemingwaya. Ten projekt, tworzony w Brukseli i Warszawie między styczniem a czerwcem 2018, został w całości wyprodukowany przez długoletnich współpracowników i przyjaciół Taco - Rumaka i Borucciego. Personalne i gorzko-nostalgiczne utwory przeplatane są fragmentami audio wywiadu, którego Filip Szcześniak udzielił w Brukseli dziennikarzowi Markowi Fallowi.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-12 20:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dopiero co pisaliśmy Wam o nadchodzącym z zaskoczenia albumie Taco... a chwilę później otrzymujemy oficjalny odsłuch!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeszcze nie opadły emocje po Taconafide i ich szalonym koncercie kończącym openerowy piątek... a wygląda na to, że Taco postanowił umilić fanom piątek 13-ego!