Blue Sky Black Death

Blue Sky Black Death

video
dodano: 2013-02-21 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Sadistik (Feat. Cage & Yes Alexander) - Russian Roulette OFFICIAL VIDEO (Prod. BSBD)

Drugi solowy long play pochodzącego z Seattle Sadistika miał swoją premierę w tym tygodniu a równocześnie artysta zaprezentował nam również teledysk do utworu "Russian Roulette", który znalazł się właśnie na "Flowers For My Father". Na bicie autorstwa Blue Sky Black Death oprócz gospodarza zaprezentował się również Cage oraz wokalistka Yes Alexander. Kolejna świetna robota, recenzja "Flowers For My Father" pojawi się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

video
dodano: 2013-01-27 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Sadistik (Feat. Lotte Kestner) - City in Amber OFFICIAL VIDEO. (Produced by Blue Sky Black Death)

Dziś, gdy premierę "Long.Live.A$AP" mamy już za sobą moje oczy zwrócone są w kierunku tylko jednego artysty. Dokładnie 19 lutego swoją premierę mieć będzie drugi solowy long play pochodzącego z Seattle Sadistika. "Flowers For My Father" promuje numer "City in Amber", do którego powstał teledysk. Niezwykle klimatyczny bit Blue Sky Black Death i Sadistik jak zawsze w formie. Świetna robota, po raz kolejny.

video
dodano: 2012-12-21 17:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Każdy dotychczasowy materiał wydany przez Cody'ego Fostera, znanego pod scenicznym pseudonimem Sadistik do dzisiaj często gości w moim odtwarzaczu, niezależnie od tego czy raper z Seattle działał solowo, tworzył wspólną EPkę z Kid Called Computerem, czy wydał wspólny projekt z Kristoffem Krane. To jeden z tych raperów, którzy nigdy nie zawodzą, a emocje jakie przemycają w swojej muzyce nie mogą pozwolić przejść obojętnie obok jego muzyki.

Już 19 lutego 2013 roku swoją premierę mieć będzie kolejny solowy album rapera zatytułowany "Flowers For My Father"