Bliss n Eso

Bliss n Eso

dodano: 2017-03-15 19:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

"Friend Like You" jest drugim singlem i drugim teledyskiem po tracku "Dopamine", który promuje nową płytę Bliss n Eso. "Off The Grid", bo tak nazywa się krążek - pojawi się w sklepach 28 kwietnia tego roku... Półtora miesiąca po pierwszej dacie premiery (10 marca). Jedno fatalne zdarzenie zdecydowało zarówno o przesunięciu daty premiery, jak i o treści nowego teledysku... 

Tagi:
dodano: 2017-02-16 18:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

W rapie australijskim jest kilka nieśmiertelnych utworów - podobnie, jak w naszym kraju możemy mówić o "Szóstym Zmyśle", bądź "Kochanej Polsce", tak u nich do tego kanonu bez wątpienia można zaliczyć "The Nosebleed Section" grupy Hilltop Hoods, o którym napisał już Maciek w naszym cyklu - a także dzisiaj przeze mnie opisywany "Bullet & a Target" od Bliss n Eso. 

dodano: 2016-12-08 21:15 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Gdy mówisz "rap z Australii", do głowy od razu przychodzą nazwy dwóch składów - Hilltop Hoods oraz Bliss n Eso. Pierwszy skład Czarodziejów już zaprezentowaliśmy - teraz czas przyjrzeć się dokładnie reprezentującym Sydney Bliss n Eso, panom najumiejętniej bodaj mieszającym amerykańskie wpływy oraz niepowtarzalny, australijski vibe -  w rezultacie tworząc pełen pasji, bujający, zawierający w sobie ogromny ładunek "hitowości" - jak i inspirujący, bliski tematycznie każdemu hiphopheadowi... cytując klasyka "czysty hip-hop, oczywisty hip-hop".   

Tagi:
dodano: 2016-11-10 15:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Bliss 'n Eso wracają z nowym materiałem! Jakiś czas temu napisaliśmy o singlu "Dopamine", a teraz pojawił się do niego teledysk. Od premiery ostatniej płyty, czyli "Circus in the Sky" minęły już trzy lata. Zazwyczaj po takiej przerwie kangury wypuszczają nowy krążek, ale niestety ten projekt został zapowiedziany na drugi kwartał przyszłego roku. Na szczęście nic straconego, bo Bliss i Eso zwykle wypuszczają kilka singli, więc na pewno będziemy mieć jeszcze okazję posłuchać od nich coś nowego, zanim kupimy płytę. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-28 15:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Bliss 'n Eso wracają z singlem do swojej nowej płyty po trzech latach. Track zapowiada ich zbliżający się album,. który ukaże się w przyszłym roku. Kim oni są? Jest to Australijska grupa z Sydney, która na scenie "kangurów" działa aktywnie już od 2000 roku. Wkrótce będziecie mogli poznać ich bliżej, jak i cała scenę z Antypodów - ruszamy z nowym cyklem!