Barack Obama

Barack Obama

kategorie: News
dodano: 2016-01-16 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Różnice między medialną rzeczywistością w Polsce i w Stanach nadal są ogromne, a Barack Obama od startu swojej pierwszej prezydenckiej kampanii stał się praktycznie częścią popkultury. Jednak i tak dziwić musi fakt, jakie pytanie otrzymał w najnowszym wywiadzie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jako że z niewiadomych przyczyn media uwielbiają podsumowywać rok przed jego zakończeniem i na początku grudnia serwować nam listę najlepszych to Kendrick Lamar zbiera już pierwsze laury za bardzo udany dla siebie rok. Raper wyróżniany zostaje z różnych stron za album "To Pimp A Butterfly", a co ciekawe uznanie wyraził także... Barack Obama.

kategorie: Felietony, Hip-Hop/Rap
dodano: 2012-11-10 18:00 przez: Anonim (komentarze: 6)

"Mój prezydent jest czarny, moje Lamborghini jest niebieskie" - rapował w refrenie jednego ze swoich singli Young Jeezy, pokładając wielką wiarę w Baracka Obamę i w zmianę obecnej sytuacji w Stanach Zjednoczonych. Jednak ostatnie cztery lata nie były tak kolorowe jak Snowman i reszta amerykańskich raperów je sobie wyobrażała.

Tagi:
dodano: 2011-11-28 15:00 przez: KamykPL (komentarze: 4)

Amerykanie chyba lubią pożegnania, bo co chwilę pojawiają się nowe tribute'y, dla niedawno zmarłego rapera, którego znacie pod pseudonimem Heavy D. Jednym z ciekawszych, jest poniższe video, które stanowi zapis z gali Soul Train Awards, na której 20 lat temu odebrał nagrodę, nasz bohater. Na ostatniej edycji tej imprezy, zagrały dla niego takie osoby i składy jak: Doug E. Fresh, Goodie Mob, Naughty By Nature, Big Daddy Kane czy Kurtis Blow.


O ile ten wyborny zestaw, nie jest zaskoczeniem, o tyle dziwić mogą kondolencje od... prezydenta Baracka Obamy, które na pogrzebie przeczytała córka rapera. Relacja z tej uroczystości, także poniżej. Jedna rzecz jest tu niezwykle intrygująca - czemu Guru nie doczekał się tylu ciepłych słów?