Atrocity Exhibition

Atrocity Exhibition

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-11-13 20:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

W jednym z wywiadów udzielonych przed premierą swojej nowej płyty Danny Brown przyznał, że podczas jej tworzenia czerpał inspiracje z dorobku takich artystów, jak Joy Division, Bjork czy Talking Heads. Co mogło wyjść z mieszanki tak odległych od siebie muzycznych światów? Na pewno nic nudnego – zresztą pochodzący z Detroit raper nie raz udowadniał, że jest jedną z najbardziej ekscentrycznych, barwnych i trudnych do zaszufladkowania postaci na tle reszty rapowej sceny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-28 13:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 0)

Danny Brown is back! Trzy dni przed planowaną premierą swojej nowej płyty pochodzący z Detroit raper stwierdził, że nie może już dłużej czekać, po czym udostępnił ją w wybranych serwisach streamingowych. Na "Atrocity Exhibition" możemy usłyszeć już wcześniej opublikowane single "When It Rain", "Pneumonia", czy "Really Doe", a gościnnie udzieli się Kendrick Lamar, Ab-Soul, Earl Sweatshirt, Kelela, Petite Noir oraz B-Real. Album ten jest pierwszym materiałem Browna od wydanego w 2013 roku "Old". Czy warto było czekać aż trzy lata? O tym przekonacie się słuchając go na Tidalu, Apple Music bądź Spotify.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-09-21 22:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 1)

Zaledwie dziewięć dni dzieli nas od premiery nowego, długo oczekiwanego albumu Danny'ego Browna pt. "Atrocity Exhibition". Dwa dni temu pochodzący z Detroit raper podzielił się kolejnym numerem z płyty. Na "Really Doe" gościnnie udzielili się Kendrick Lamar, Ab-Soul oraz Earl Sweatshirt, a dodatkowo za produkcję odpowiada Black Milk, który już wcześniej współpracował z Brownem przy okazji ich wspólnej EP-ki "Black and Brown!" wydanej w 2011 roku. "Really Doe" to czwarty singiel promujący to wydawnictwo - wcześniej mielismy okazję usłyszeć utwory "When It Rain", "Pneumonia" oraz "Rolling Stone". Biorąc pod uwagę poziom dotychczas wypuszczonych utworów, wygląda na to, że może to być jeden z najmocniejszych albumów tego roku.