AmpLive

AmpLive

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-22 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Podobnie jak w zeszłym roku Zion I na 4/20 przygotowali darmową produkcję w typie "weed inspired". Fajnie, że ktoś nadal pokazuje, że w zielonych chmurach można znaleźć nie tylko inspiracja na trochę głupszym poziomie i dziwne żarty, ale zrobić z tego coś znacznie więcej. W tym roku od grupy z Oakland otrzymujemy nie tylko darmową epkę składającą się z trzech numerów, ale też klimatyczny klip do jednego z nich - tytułowego.

Na eprócz Zumbiego za mikrofonem usłyszymy m.in. Fashawna, D.U.S.T., Nump i Povi Tamu. Produkcją oprócz niezawodnego AmpLive'a zajęli się MkSmith, Neon Brown i Knowitall. Uwierzcie, chcecie to usłyszeć. Ta epka ocieka kozackościa, jak zresztą wiekszość materiałów sygnowanych przez Zion I.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-06 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

O istnieniu tej płyty dowiedziałem się za sprawą teledysku do utworu „Human Being”. Muszę przyznać, że jest to niemałą wpadką. Ten fakt pokazuje jednak, że do „Shadowboxing” podszedłem ze sporą rezerwą, nie spodziewając się niczego wielkiego. Czy słusznie? Już teraz mogę powiedzieć, że nie.