AK47

AK47

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Źródło” jest kolejnym rozdziałem w mojej twórczości.

To opowieść o głębokim połączeniu z duchem, której towarzyszyło kilka lat mistycznych doświadczeń, wglądów, wiecznego umierania i narodzin by wyrazić  Źródło.

Wszystkie te doświadczenia tworzą wspólną całość, jaką jest ten album.

- Minimalistycznie, dobitnie, od autora.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Akcja rapera Milion Terapii wiąże w jednym numerze pt. "Żyj z całych sił" kilku raperów z całego kraju. Utwór ten powstał z myślą o siostrze rapera, która choruje na białaczkę. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest sam Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze został powtórzony refren z utworu "Do kołyski", acz został on wykorzystany w nieco innej wersji. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-10-15 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dawno nie publikowaliśmy Wam raportu z nowych poczynań w ramach "Hot16Challenge", więc najwyższa pora - szczególnie, że tempo zmalało, ale i tak otrzymaliśmy zwrotki od kilku ciekawych graczy. Sobota i RDI, Pono, PeeRZeT, Ks. Jakub Bartczak, Rastamaniek, AK47, CNE, Obywatel MC, Wergawer i Paweł Wu (Projekt Ganges), Klasiik, Kedyf czy ostatni naczelny Ś.P. magazynu Ślizg - Grabiszczy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-10 18:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)"AK47" to kolejny numer ze wspólnego albumu "RAW" Neighborhood Nip'a i Blanco, którego premiera odbędzie się już 17 kwietnia. Produkcję dostarczyło hiszpańskie trio Cookin' Soul a gościnnie w utworze pojawił się reprezentant Thizz Entertainment - Mistah FAB.