Fu do Kasty: "Potrzebujemy dzisiaj na scenie takich raperów jak Ty"

Sceniczne zakończenie rapowej kariery przez Waldemara Kastę to najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich dni - finalny występ K.A.S.T.A. Składu na 120 Rap Fest wywołał ogromne emocje i dyskusje, a tylko na naszych profilach filmy video go dotyczące zebrały w ostatnich 2 dniach około 500 000 wyświetleń. Pożegnanie Kasty nie uszło uwadze kolegów ze sceny.

Wielu wypowiedziało się w komentarzach lub reagowało na posty ze zdjęciami, czy filmami, a Fu postanowił udostępnić u siebie video z przemową Kasty i dołożyć osobisty komentarz: "Kasta szacun! Bardzo szkoda mordo. Takich raperów jak ty dzisiaj potrzebujemy na naszej scenie... Stara scena kruszy się coraz bardziej, ale są tego przyczyny..." - mogliśmy m.in. przeczytać na instastory członka ZIP Składu. Cały screen znajdziecie na dole artykułu.

Fu i Kasta ostatnio mieli okazję zbić piątkę na scenie w tym miesiącu w trakcie gali Popkillery 2024, gdzie Fusznik wręczał nagrodę Rapera Roku według Gremium, która trafiła do Łony. Poniżej załączamy ostatni występ K.A.S.T.A. Składu, pożegnanie Kasty, a także właśnie wręczenie statuetki Łonie przez Fu - a pod nimi screen całego wpisu Fu.

Galeria

Ehh
Typowa stara szkoła. Niewielu już ich szanuje więc pozostało im szanowanie siebie nawzajem.
Szast_prast
Ty akurat wiesz ilu ich szanuje a ilu nie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>