Popkillery 2024 - mamy rekord! Oddaliście aż 888 802 głosów

dodano: 2024-03-15 14:29 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Wykręciliście rekord - i to jaki!
Tegoroczne głosowania to niesamowita mobilizacja i zaangażowanie zarówno słuchaczy, jak i artystów - chyba jeszcze nigdy aż tak wielu nominowanych nie zachęcało swoich fanów do wsparcia. Informacje podawało dalej także wiele mediów oraz profili rapowych, za co zbijamy duże 5!
To dzięki Wam (słuchaczom, raperom oraz osobom i mediom wspierającym) wyniki naszych wspólnych środowiskowych nagród mają z roku na rok coraz większą wagę.
Kto Waszymi głosami otrzyma statuetki Popkillerów 2024? O tym dowiemy się 4 kwietnia na gali - a już w przyszłym tygodniu odsłonimy Wam listy top 5 wyłonione z głosowań publiczności oraz gremium.

A poniżej przypomnimy jak wyglądała ubiegłoroczna gala:

Od 1997 rap gra - od 2012 gram w rap
Ile z tych 800K głosów to przemyślane i nie podyktowane fanbojstwem oceny? Powiem ze swojej perspektywy - oddałem łącznie 3, albo 4 głosy. Na więcej nie miałem czasu. Dlaczego? Bo muszę wszystko sam wyszukać. To kosztuje czas. Byłbym w stanie zapoznać się z każdym kandydatem, żeby wyrobić chociaż pobieżną opinię i oddać głos. Ale tego nie zrobiłem, skoro zamiast zapoznać się z Waszą playlistą kandydatów do danej nagrody, to sam muszę wszystko wyszukać. Nie ma szans, że będę nad tym siedział kilka godzin, aby wszystko ogarnąć. I jestem pewny, że tylko ułamek osób z tych 800K tak zrobiło. Obstawiam z tysiąc głosów, które były obiektywne. Zatem reszta głosów to zwykłe: "UWIELBIAM OLIWKĘ BRAZIL, DAJĘ GŁOSIK!". Imprezy Popkillerów są git, ale przyznawanie nagród publiczności dałoby się dopracować.
Mihal
Dokładnie, plus dla mnie sama ankieta była niewygodna w obsłudze, nie wiem po co była pod każdym newsem, zamiast po prostu dodać oddzielny link lub artykuł i każdy kto byłby zainteresowany sam wziąłby udział.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>