Nagły Atak Spawacza ostro atakuje Popka - Fazi obiecuje diss

Reakcje przedstawicieli rapowej sceny na szokujące zarzuty w stronę Popka są raczej jednoznaczne - najostrzej odnieśli się do nich chyba jak na razie członkowie Nagłego Ataku Spawacza.

Kaczmi opublikował video, na którym niszczy koszulkę "Team Popek" i obiecuje fanom, że nie będzie grał już na koncertach wspólnego numeru z założycielem Gangu Albanii.

Fazi zapowiada za to muzyczny atak, mówiąc na instastory: "W następnym tygodniu będzie taki diss, że „Anty Liroy” przy tym to jest Arka Noego" i dodając opis "Miało być z kumplem, ale dołączają następni...". Przypomnijmy, że Fazi nagrał diss na Popka już w 2017 - wtedy nie zdecydował się go opublikować, ale numer wyciekł za sprawą Cypisa.

Józef
Fazi nie mieszaj się w to.. Szkoda czasu i emocji, lepiej skręcić dobry numer niż się parać zwykłym szczurem. Pozdro, Słuchacz od zawsze.
Dziadersoak
Fazi - niech spadnie na niego dissowy piorun... Nagły kurwa.
Nagi Spawacz Ataku
ZOOpek powinien zniknąć z powierzchni ziemi. To.zwyrol, patus i dewiant.
pikolo
W czasach gdzie proces produkcji jednego utworu trwa pewnie w porywach 3h, ktoś zapowiada diss na przyszły tydzień? Za tydzień to nikt nie będzie pamiętał, że Popek coś zrobił.
Pipek
3h to stanowczo za dużo zależy jeszcze wszystko od tego co nazywamy utworem. Utwory tworzone są długo a byle syf raczej przed upływem 3h da się zmajstrować. Zrobię syf w 10 min nazwę go utworem a jak ktoś się przyczepi to ci co są w opozcji do wyrażania opinii będą go bronić przed " hejtem". I syf pozostanie utworem i nawet sos na tym zrobię. Fakt że zapomną dziś nawet ziomek bronił Popka że miał trudne dzieciństwo:D Są ludzie którzy nie zapomną. Gonić patusów bo tow złą stronę idzie
Anon
Następne będzie Dziecko !!! Jazda z nim
yyy o czym ty...
Nagle się ludzie obudzili, a przez lata mu przyklaskiwali mimo że przerażające sygnały dochodziły już dawno. Robię w tej branży od ponad 15 lat przy organizacji koncertów i to co mówi niejaki Grande Connection to prawda, a najobrzydliwsze rzeczy nigdy nie wyszły na światło dzienne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>