Liroy, Peja, Abradab i DJ HWR ze wspólnym singlem "Idę Dalej"!

współpraca płatna
dodano: 2024-01-06 19:05 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Porcja klasyki na Święto Trzech Króli... Trzej królowie polskiego rapu Liroy, Peja, Abradab razem z DJ-em HWR'em opowiadają swoją historię w singlu promującym festiwal THE LEGEND - IDĘ DALEJ.

Pionierzy gatunku połączyli swoje unikalne style na - nawiązującym do złotych czasów kultury hip-hop - bicie wyprodukowanym przez DJ-a HWR'a. Za mastering kawałka odpowiada DJ Eprom, a teledysk zrealizowała ekipa Mania Studio. 9 marca w PreZero Arena Gliwice Liroy, Peja, Abradab i DJ HWR po raz pierwszy w historii pojawią się razem na scenie i wykonają "Idę Dalej" na żywo!

Kup bilet na THE LEGEND - IDĘ DALEJ na eventim.pl

Z uwagi na historyczny charakter utworu "Idę Dalej", został on wytłoczony na wosku! Limitowaną i ręcznie numerowaną edycję winylową singla "Idę Dalej" można zamawiać na www.musictainment-shop.pl. Singiel, oprócz oryginalnej wersji "Idę Dalej", zawiera remix autorstwa DJ Eprom, instrumentale i acapella.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Musictainment i The Legend Festival

Tagi: 

XD
Abradab i Peja razem mogliby mieć wszystko. Dab fajnie rapuje, ale od 15 lat nie ma o czym, Peja ma o czym, ale tłucze jak maszyna do szycia. Natomiast Liroy propsy, zajebiste flow i widać, że ma zajawę, mam nadzieję, że ten album faktycznie wyjdzie, i to w takim stylu. Pokażcie mi kogoś w jego wieku w Polsce, kto tak wjeżdża na bit. Wszyscy dukają tak samo jak dukali 20 lat temu.
Rosa
W końcu jakiś Rap jest grany a nie te popowe popierdółki
llliroj
Dobry hip-hop. Chociaż absurdalnie najlepiej wypada tu Liroy
Polonez
DJ HWR wieczne propsy. Spalimy coś znowu wierzę.
Łolaboga
Rysiu, wierzę, że pisałeś tą zwrotkę 5 minut bo to słychać. Napisana na kolanie, na odpierdol, jak wszystkie twoje numery. Co do Liroya, to ktoś tu napisał, że wypadł dobrze. Człowieku, żartujesz? Zwrotka tragiczna, ja bym się wstydził to puszczać w ludzi. Liroy jest całkowitym zaprzeczeniem pojęcia "rozwój". Od pierwszych numerów na Alboomie do dzisiaj - tak samo tragicznie słabo. Zero jakiegokolwiek progresu (z resztą tak jak Rysia). Dab, jak zwykle, klasa. Tekst, flow, emisja głosu, wszystko na zajebistym poziomie. A no i jeszcze - mega refren. Stawiam, że refren wymyślił Liroy. W jego stylu. Ema!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>