The Legend 2 - wraca festiwal starej szkoły rapu

wydarzenie
dodano: 2023-12-07 12:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Miejsce: 

Pre Zero Arena, Gliwice

Data: 

2024-03-09 18:00

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko. Na scenie pojawią się największe legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND - IDĘ DALEJ. Wydarzenie odbędzie się już w marcu 2024 roku w PreZero Arena Gliwice.

Festiwal THE LEGEND - IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu.
Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią największe legendy polskiego hip-hopu. Finalny line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco, wystąpią Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR, DJ Twister! Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.
Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arena Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową.

A już w sobotę na naszej stronie znajdziecie specjalny konkurs!

Bilety

Wydarzenie FB

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Sound of Gravity i The Legend Festival

Więcej:
Facebook: https://www.facebook.com/MusictainmentPL
Instagram: https://www.instagram.com/thelegendfestiwal/

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>