Liroy i Peja wystąpią na jednej scenie!

wydarzenie
dodano: 2022-11-25 19:45 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Jakie wydarzenie w polskim rapie może uchodzić za historyczne? Bez wątpienia zgoda pomiędzy Peją i Liroy'em, która zażegnała najgłośniejszy konflikt lat 90-tych ciągnący się przez wiele lat. Nie musieliśmy długo czekać aby wydarzyło się coś jeszcze. To co niedawno było wręcz nie do pomyślenia, nastąpi - Liroy i Peja pojawią się na jednej scenie! Gdzie? Kiedy? Podczas przyszłorocznego festiwalu hip-hopowego, który swoim zamierzeniem ma zabrać nas w sentymentalną podróż po historii rapu w Polsce.

The Legend Festiwal odbędzie się 25 marca 2023 w największej w Polsce hali czyli Arenie Gliwice. Zarezerwujcie sobie tęą datę, bo szykuje się naprawdę spora i dobra dawka hip-hopu. Dwie wielkie osobowości i dwa wielkie zespoły, które do teraz posiadają ogromną liczbę fanów w końcu pojawią się razem na jednym koncercie. Wydarzenie, które z pewnością będzie czymś wyjątkowym zarówno pod względem muzycznym jak i sentymentalnym. Jednak The Legend Festiwal to nie tylko sentymentalny powrót do lat 90-tych ale także nowe rozdziały pewnych historii czy zdarzeń!

Powrót na scenę prekursora polskiego rapu Liroy'a, pierwszy występ dwóch wielkich polskiej sceny rapu czyli Peji i Liroy'a, hity legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz w wykonaniu współzałożycieli składów czyli Fokusa i Rahima, a do tego występ Kaliber 44 i support DJ-a HWR'a z pewnością spodobają się nie tylko starszym fanom!

To jednak nie wszystko. 12 grudnia zostaną odkryte kolejne znaki zapytania i kolejny artysta festiwalu! Ma to być kolejny wielki z lat 90-tych. Możemy także się spodziewać wielu gościnnych występów. Artystów, których zaprosi na scenę sam Liroy będzie wielu o czym mówił podczas konferencji prasowej, zapowiadającej wydarzenie.

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska! Niesamowity klimat! Atmosfera doskonałej muzyki! Powrót do przeszłości! To wszystko czeka na nas podczas pierwszej edycji festiwalu The Legend – Powrót Legendy. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie, przeniesie nas do przeszłości! To będzie z pewnością najważniejszy powrót muzyczny w nadchodzącym roku!

Podczas festiwalu zobaczymy także archiwalne nagrania i urywki koncertów z lat 90-tych. Będzie także można odwiedzić stoiska wystawiennicze czy nawet spotkać artystów podczas sesji autografów!

Link do biletów: https://www.eventim.pl/artist/liroy/

The Legend – Powrót Legendy
Wykonawcy: Liroy, Peja/Slums Attack, Kaliber 44, Fokus i Rahim, DJ HWR, kolejny artysta zostanie
ogłoszony 12.12.2022
Data: 25.03.2023
Miejsce: Arena Gliwice
Godzina: 18:00
Web: www.thelegendfestiwal.pl
Bilety: eventim.pl (bilety promocyjne do 12.12.2022)

***

Liroy odbiera Złotego Popkillera! "Mój Hip-Hop trwa 40 lat" | Popkillery 2022

Tagi: 

Peja
"Liroyek, Liroyek, kupa gówna, mały gnojek" - Peja
Kazik
Panowie! Ja pierdole! Jadę! Będę! System siada. Pierwszy raz w zimę ruszę się z Barcelony do Polski! Specjalnie dla Was. Kuuu_ea! Marzenie zobaczyć taki skład. Mam do teraz kasety od Was. Będę!
Super
I to jest HipHop
Nie inaczej
W informacji podane jest ,że będzie czas na zdjęcia z artystami?Przecież tam będzie wpip ludzi,zbrakło by im dnia.Nie wiem po co to napisali-żeby zwiększyć sprzedaż biletów?Kłamstwa nienawidze bardziej od "rapu"maty czy kiza.
Anonim
Byłeś wcześniej na koncercie? Widziałeś jak odbywają się takie spotkania?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>