KęKę wziął udział w... SBM Starter!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-28 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

W tym miesiącu wystartowała kolejna edycja akcji SBM Starter, tym razem wytwórnia opublikowała bit Lanka, pod który można nagrywać swoje zwrotki i publikować je na TikToku - najpopularniejsza zgarnie 50 000 złotych, a artysta wyłoniony przez sam label otrzyma kontrakt wydawniczy.

Akcja wywołała ogromny szum, a najpopularniejsze zwrotki mają już po kilka milionów wyświetleń i kilkaset tysięcy polubień. Jak to przy podobnych contestach ciężko też przewidzieć kto weźmie udział. Tym razem swoją zwrotkę zaprezentował... KęKę.

Radomski raper powraca po dłuższej ciszy i postanowił zaserwować fanom małą rozgrzewkę przed premierą singla "Start", który wypuści 1. grudnia. Pozostaje czekać, bo forma jest! 30 lat - wjazd KęKę na Młode Wilki. 40 lat - wjazd na SBM Starter. I wciąż z energią.

SBM nie pozostawił tego filmu bez reakcji - pod TikTokiem Kę znajdziemy wpis wytwórni o treści "Chyba do finałowej 10 bierzemy".

@piotrkekesiara #smbstarter #smbstarter2023 #sbmaffija @latwogang @SBM Label dźwięk oryginalny - PiotrKeKeSiara

@sbm_label 50k lub kontrakt u nas, a o wszystkim opowie wam łatwogang. Bit do pobrania w bio Regulamin na https://sbmstore.pl/sbm-starter-2023 #dc #SBMstarter SBM STARTER 2023 - SB Maffija
xd jan
Brak słów, Kękę z kim ty się zadajesz?
Pj
Album "Siara" został wydany w kwietniu 2021 więc jakie 3 lata ciszy? Kopiujcie i wklejacie bez zastanowienia. Masakra!
XD
No raczej poziom żenady tutaj już raczej mnie nie zadziwił. Zastanawiam się tylko kim jest ten typ w reklamie tej akcji? Przecież on nie potrafi mówić. Rodzice, zacznijcie wysyłać swoje dzieci do logopedy zamiast dawać im telefony w wieku 3 lat.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>