Ten Typ Mes do Bambi: "Jesteś talentem i każdy to wie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-11-27 13:41 przez: Jan Stokowski (komentarze: 15)

W tym miesiącu swój legalny debiut wydała 19-letnia Bambi, wcześniej wypuszczając serię szeroko przyjętych singli oraz dostając się na billboard Spotify na Times Square. Sam album łączy różne klimaty i inspiracje młodej raperki, a w pełnym follow-upów numerze "Homecoming" padają też wersy nawiązujące do beefu Ten Typ Mes vs Mezo, który miał miejsce w momencie... gdy Bambi dopiero co się urodziła.

"Jak miałam 18 lat to chciały mnie cztery wytwórnie" - rapuje w numerze Bambi, co jest nawiązaniem do wersu "Jak miałem 19 lat chciały mnie cztery wytwórnie" rzuconego przez Mesa dwie dekady temu w numerze "Nagła śmierć", który do dziś jest jednym z najlepszych dissów w historii polskiego rapu.

Follow-up nie umknął Temu Typowi, który z tej okazji wysłał też parę ciepłych słów do reprezentantki Baila Ella Records.

"Piątka za follow up (potwierdzony). Bambi jesteś talentem i każdy to wie since starter. Słucham płyty, pasuje do soboty jak czekanie na nią, dobra robota!" - napisał Mes na swoim instastory, pokazując, że śledzi poczynania Bambi jeszcze od czasów jej udziału w SBM Starter 2 lata temu.

Czy doczekamy się kiedyś współpracy tej dwójki? Mogłoby to brzmieć intrygująco.

Poniżej "Homecoming" i "Nagła śmierć" a pod nimi screen wpisu Mesa.

Galeria

Tagi: 

starychlop
"dla dziewcząt dla chłopców , dla starców, kierowców, dla żon i dla matek ale nie dla obcujących z rapem" to chyba też pasuje i można lekko zremixować "mamo słuchałaś bambi? boże co za przypał jak się dowiedzą koleżanki"
90'
Bambi jesteś talentem i każdy to wie since starter. Słucham płyty, pasuje do soboty jak czekanie na nią, dobra robota!" - napisał Mes na swoim instastory, czy ty Mes naprawdę tak myślisz nic do Ciebie nie mam ale tutaj nie zgodzę się z Tobą w zupełności brak słów bez obrazy Mes.
mes
Co?
GIT 2.0
Powiedział antypolak i proukrainiec, który dopiero płakał u Malika jak zbity. Przecież Mezo, którego dissował był raperem lepszym pod każdym kątem od jakiejś Bambi.
janter90
Zamieszczajcie tekst do tych jej utworów bo nic nie zrozumiałem xD
Kwaśny Ogór
Wszystko pod publikę a wy to łykacie jak pelikany to że napisał to nie znaczy że tak myśli...
xd jan
Jakaś asłuchalna lalka, więcej efektów na wokalu niż samego wokalu. Czym tu się podniecać? Chciały ją wytwórnie, tylko po to żeby wykorzystać dla zysku i tyle, pseudogwiazdke by zrobili na jeden sezon, później wypad.
Loleusz
Ghostwriter napisał ten follow-up, a oszczaniec się jara.
Antypseudorap
dokładnie, 'zróbcie to dla siebie podrzyjcie swoje kartki'. pierdolony ghostwriting
Anonim
Dzwoni do mnie jakaś Bambi, to ta sama której Mes kupował kwiatki. nie mam czasu na głupoty, kierunek nowe bloku
w
akurat uwierze że BAMBI sprawdzała beef MES x MEZO i jeszcze pamięta te teksty :P
EastzZ
Wyszedł przypadek, później pewnie dla beki powiedzieli, że tak, tak follow up byku, a Mesiwo za garść atencji i komplement da się sprzedać diabłu wiadomo nie od wczoraj. Chyba, że sam jest współautorem tekstów, to też byłoby w jego klimacie, sam się sfollowupowal, sam się spropsowal, sam sobie felatio zrobil. Nie wiem czy jest na scenie rapowej (może oprócz palucha) większy zjazd hipokryzji.
GIT 2.0
Biorąc pod uwagę, ze kariera Mesa nie idzie to duże prawdopodobieństwo że został ghostwriterem. Grande też mówił, że niektórzy raperzy którzy zeszli bardziej w cień zajęli się pisaniem dla innych
Anonim
leż ja mu nie bronię być ghostem, po prostu śmierdząca akcja. Tym bardziej, że ktoś taki jak Piotr, który wszędzie wciska tę gadkę o jakościowej i wartościowej muzyce propsuje ten homecoming, który brzmi muzycznie jak smerfne hity po wylewie.
wTF
ile płacą za słuchanie tego ścierwa ? powiem że jest ciężko, dałem radę z 5 sekund, piszczy wyje, co to za padaka jest (?) no offence, ale to jest dla mnie w kategori disco polo tune.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>