Benny The Butcher i Lil Wayne atakują wspólnym singlem

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2023-11-08 14:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Benny The Butcher szykuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu w majorsie. Pierwszym singlem jest numer z gościnnym udziałem samego Lil Wayne'a.

Kawałek "Big Dog" pojawi się na krążku "Everybody Can't Go", który Benny nagrał dla legendarnej wytwórni Def Jam. Płyta została w całości wyprodukowana przez Hit-Boy'a i Alchemista i to właśnie Wujaszek Al odpowiada za bit w tym numerze. Członek Griseldy pisał nie tak dawno temu na platformie X, że na płycie możemy raczej spodziewać się innego brzmienia niż to, do którego zdążył nas przyzwyczaić, bo jak sam mówił, robił już boom bap, teraz czas na poszerzenie muzycznych horyzontów.

"Big Dog" to już trzecie collabo z Lil Wayne'em w dyskografii Rzeźnika. Wczśniej panowie rapowali razem w "Timeless", które znalazło się na "Burden Of Proof", albumie Benka z Hit-Boy'em, i w "Russian Roulette" z edycji deluxe płyty "Funeral" Weezy'ego. Benny'ego usłyszymy też na nadchodzącym wydawnictwie Weezka z 2 Chainz'em, czyli na "Collegrove 2". Nowy numer wraz z klipem do sprawdzenia poniżej.

Benny The Butcher, Lil Wayne - Big Dog

Załączamy też popkillerowy wywiad, który przeprowadziliśmy z Bennym podczas jego wizyty w studiu Maro Music po koncercie w warszawskim klubie Progresja. Dowiecie się w nim między innymi, jakie jest znaczenie tytułu "Everybody Can't Go".

Benny The Butcher - interview: on J. Cole, DMX, Diddy, house from Tana Talk 4, The Sopranos, new LP

Sprawdź też: W studiu z Rzeźnikiem - relacja i foto z koncertu Benny The Butchera oraz tego, co było po nim

god killa
dobry ten benny. idzie do przodu swoją drogą i próbuje nowego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>